osaühing MESOTECH
Registrisse kantud 10124950osaühing MESOTECH (registrikood 10124950) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 71 321 eurot ja puhaskasum 18 690 eurot, bilansimaht 221 798 eurot. Juhatuse liikmed on Avo Eensaar, Jüri Sheffer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.1996 (30 a 0 k) · Aardla tn 130, Tartu linn, 50415
Registriandmed KMKR EE100019564 · osakapital 6 388 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100019564
- Osakapital
- 6 388 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 2024: 30,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,5 % | 2024: 12,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 83,0 | 2024: 91,3 |
| Müügitulu kasv | −11,3 % | 2024: +11,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 321 | 80 420 | 72 434 | 60 029 | 81 373 | 72 870 | 107 600 |
| Puhaskasum | 18 690 | 24 825 | 15 802 | 18 710 | 38 944 | 19 399 | 42 683 |
| Käibevara | 157 869 | 133 523 | 179 947 | 164 225 | 145 928 | 107 175 | 84 830 |
| Põhivara | 63 929 | 69 146 | – | 0 | 0 | 0 | 3 253 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 221 798 | 202 669 | 179 947 | 164 225 | 145 928 | 107 175 | 88 083 |
| Kohustised kokku | 1 902 | 1 463 | 3 566 | 3 646 | 4 059 | 4 250 | 4 557 |
| Omakapital | 219 896 | 201 206 | 176 381 | 160 579 | 141 869 | 102 925 | 83 526 |
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 30,9 % | 21,8 % | 31,2 % | 47,9 % | 26,6 % | 39,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 157 869 € · 71,2 %
- Põhivara 63 929 € · 28,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 902 € · 0,9 %
- Omakapital 219 896 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 83,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 749 € | 7 087 € | 18 744 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 462 € | 3 291 € | 19 087 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 511 € | 3 317 € | 19 561 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 372 € | 3 368 € | 17 846 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 222 € | 3 369 € | 17 287 € | 1 |
| II kv 2025 | 8 825 € | 3 369 € | 16 624 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 424 € | 3 264 € | 20 465 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 709 € | 3 055 € | 22 641 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 583 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 362 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 57,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 248 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 543 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001930 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20001930 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20001930 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001930 / 5
-
25.04.2012Muutmiskanne Ä 20001930 / 4
-
02.04.2012Muutmiskanne Ä 20001930 / M3
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 20001930 / M2
-
09.10.2009Toimiku dokumentide kontroll Ä 1930 / M1
-
15.09.2008Muutmiskanne Ä 1930 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |