Osaühing EHEL
Registrisse kantud 10128770Osaühing EHEL (registrikood 10128770) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Roela alevik, tegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). 2025. aasta müügitulu oli 469 547 eurot ja puhaskasum -40 428 eurot, bilansimaht 839 452 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eldur Lepik. Juhatuse liige on Eldur Lepik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.10.1996 (30 a 0 k) · Veski tn 8, Roela alevik, 46602
Registriandmed KMKR EE100461633 · osakapital 3 215 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100461633
- Osakapital
- 3 215 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,6 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,0 % | 2024: 13,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 95,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 3,6 |
| Müügitulu kasv | −27,1 % | 2024: −1,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 469 547 | 644 209 | 650 613 | 754 470 | 714 119 | 638 553 | 591 707 |
| Puhaskasum | -40 428 | 112 748 | -8 640 | 157 925 | 125 376 | 122 240 | 15 111 |
| Käibevara | 58 917 | 94 724 | 101 760 | 237 683 | 231 437 | 98 404 | 57 901 |
| Põhivara | 780 535 | 816 513 | 762 516 | 707 192 | 670 730 | 793 611 | 802 776 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 839 452 | 911 237 | 864 276 | 944 875 | 902 167 | 892 015 | 860 677 |
| Kohustised kokku | 34 552 | 45 909 | 111 696 | 163 655 | 258 872 | 364 096 | 454 998 |
| Omakapital | 804 900 | 865 328 | 752 580 | 781 220 | 643 295 | 527 919 | 405 679 |
| Kasumimarginaal | -8,6 % | 17,5 % | -1,3 % | 20,9 % | 17,6 % | 19,1 % | 2,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 917 € · 7,0 %
- Põhivara 780 535 € · 93,0 %
- Lühiajalised kohustised 16 073 € · 1,9 %
- Pikaajalised kohustised 18 479 € · 2,2 %
- Omakapital 804 900 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02101 Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad põhitegevus 319 133 €
-
02201 Metsavarumine 127 252 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 15 333 €
-
3512 Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest 7 724 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 105 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 063 € | 10 145 € | 136 622 € | 5 |
| II kv 2026 | 21 003 € | 12 485 € | 127 698 € | 5 |
| I kv 2026 | 24 619 € | 11 911 € | 116 926 € | 6 |
| IV kv 2025 | 26 039 € | 11 684 € | 117 534 € | 6 |
| III kv 2025 | 26 308 € | 9 908 € | 138 158 € | 6 |
| II kv 2025 | 21 032 € | 11 335 € | 116 556 € | 6 |
| I kv 2025 | 17 575 € | 10 606 € | 138 079 € | 6 |
| IV kv 2024 | 26 752 € | 10 321 € | 161 511 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 688 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 382 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 541 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 301 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eldur Lepik
- Osaühing Roela SUURTALU Osanik
- Jahiselts Nugrits Juhatuse liige
- Oonurme Jahiselts Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 263 |
| Müük avalikule sektorile | 620 | 488 |
| Toetused kokku | 0 | 1 263 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Vinni Vallavalitsus · maksed 620 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 620 000 € ilma raamlepinguteta-
Harvendusraie raie- ning kokkuveoteenuste tellimine Kagu regiooni Jõgeva varumispiirkonnas 120 000 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 03.12.2024
-
Harvendus- ja sanitaarraie ning kokkuveoteenuse tellimine Kirde regioonis Viru varumispiirkonnas 250 000 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 06.12.2023
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 01.12.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.09.2026Muutmiskanne Ä 40001262 / 10
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 40001262 / 9
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40001262 / 8
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40001262 / 7
-
14.11.2011Muutmiskanne Ä 40001262 / 6
-
11.11.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40001262 / 5
-
09.11.2011Muutmiskanne Ä 40001262 / M3
-
31.03.2010Muutmiskanne Ä 40001262 / 4
-
17.02.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 1262 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |