Osaühing Uus Programm
Registrisse kantud 10132949Osaühing Uus Programm (registrikood 10132949) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõhvi linn, tegevusala elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused (EMTAK 61101). 2025. aasta müügitulu oli 1 069 554 eurot ja puhaskasum 91 284 eurot, bilansimaht 501 333 eurot. Juhatuse liikmed on Eeri Rässa, Dmitri Varfolomejev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.1996 (29 a 11 k) · Sompa tn 6, Jõhvi linn, 41533
Registriandmed KMKR EE100138225 · osakapital 13 356 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100138225
- Osakapital
- 13 356 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 42,5 % | 2024: 45,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,9 % | 2024: 42,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: +11,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 069 554 | 1 086 207 | 975 448 | 956 646 | 961 935 | 902 315 | 828 478 |
| Puhaskasum | 91 284 | 92 785 | 95 940 | 82 561 | 12 300 | 55 158 | 53 503 |
| Käibevara | 379 830 | 302 517 | 343 063 | 273 230 | 265 063 | 299 797 | 290 852 |
| Põhivara | 121 503 | 179 754 | 82 884 | 119 570 | 43 222 | 44 310 | 52 326 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 501 333 | 482 271 | 425 947 | 392 800 | 308 285 | 344 107 | 343 178 |
| Kohustised kokku | 286 334 | 278 793 | 234 989 | 240 410 | 161 839 | 148 058 | 149 601 |
| Omakapital | 214 999 | 203 478 | 190 958 | 152 390 | 146 446 | 196 049 | 193 577 |
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 8,5 % | 9,8 % | 8,6 % | 1,3 % | 6,1 % | 6,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 379 830 € · 75,8 %
- Põhivara 121 503 € · 24,2 %
- Lühiajalised kohustised 286 334 € · 57,1 %
- Omakapital 214 999 € · 42,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 86 514 € | 42 451 € | 277 866 € | 15 |
| II kv 2026 | 83 355 € | 38 911 € | 286 960 € | 13 |
| I kv 2026 | 80 958 € | 35 249 € | 292 892 € | 14 |
| IV kv 2025 | 84 788 € | 39 108 € | 279 789 € | 14 |
| III kv 2025 | 85 156 € | 40 224 € | 287 858 € | 14 |
| II kv 2025 | 85 645 € | 41 606 € | 281 285 € | 14 |
| I kv 2025 | 79 617 € | 36 258 € | 295 375 € | 14 |
| IV kv 2024 | 71 277 € | 38 490 € | 283 405 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 838 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 14 150 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 622 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 814 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dmitri Varfolomejev
- Osaühing UPKEY Tegelik kasusaaja
- Ida-Virumaa mudellennundusklubi FUN PILOT Juhatuse liige
-
Eeri Rässa
- Osaühing UPKEY Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 27.06.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 2. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 61) 24,7 a
- 12. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 42,5 %
- 14. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 1,5 %
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 6 520 €
- 20. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 8,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 125 | 3 641 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kohtla-Järve Linnavalitsus · maksed 2 125 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.11.2024Muutmiskanne Ä 40001391 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40001391 / 9
-
04.03.2021Muutmiskanne Ä 40001391 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40001391 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40001391 / 6
-
25.11.2010Muutmiskanne Ä 40001391 / 5
-
03.07.2009Muutmiskanne Ä 1391 / 4
-
21.07.2003Muutmiskanne Ä 1391 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |