Pipelife Eesti AS
Registrisse kantud 10133788Pipelife Eesti AS (registrikood 10133788) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Lehmja küla, tegevusala plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine (EMTAK 22211). 2025. aasta müügitulu oli 33 639 466 eurot ja puhaskasum -740 593 eurot, bilansimaht 16 746 652 eurot. Juhatuse liikmed on Alar Anga, Helen Linnupõld, Ivo Tinkuns. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.10.1996 (29 a 11 k) · Põrguvälja tee 4, Lehmja küla, 75301
Registriandmed KMKR EE100459205 · osakapital 25 024 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100459205
- Osakapital
- 25 024 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,2 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -46,4 % | 2024: -30,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,5 % | 2024: 13,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +2,8 % | 2024: +8,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 639 466 | 32 732 957 | 30 295 021 | 31 873 647 | 30 697 398 | 24 760 540 | 25 894 501 |
| Puhaskasum | -740 593 | -712 345 | -2 071 089 | -1 279 152 | -1 094 035 | -1 093 168 | -294 722 |
| Käibevara | 8 787 155 | 9 578 503 | 8 722 732 | 10 122 401 | 9 697 844 | 7 067 168 | 8 540 796 |
| Põhivara | 7 959 497 | 7 400 273 | 7 344 103 | 8 095 925 | 7 484 326 | 5 938 186 | 5 547 070 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 746 652 | 16 978 776 | 16 066 835 | 18 218 326 | 17 182 170 | 13 005 354 | 14 087 866 |
| Kohustised kokku | 15 151 685 | 14 643 216 | 13 018 930 | 18 099 332 | 15 784 024 | 10 513 173 | 10 502 517 |
| Omakapital | 1 594 967 | 2 335 560 | 3 047 905 | 118 994 | 1 398 146 | 2 492 181 | 3 585 349 |
| Kasumimarginaal | -2,2 % | -2,2 % | -6,8 % | -4,0 % | -3,6 % | -4,4 % | -1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 787 155 € · 52,5 %
- Põhivara 7 959 497 € · 47,5 %
- Lühiajalised kohustised 14 947 090 € · 89,3 %
- Pikaajalised kohustised 204 595 € · 1,2 %
- Omakapital 1 594 967 € · 9,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
22211 Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine põhitegevus 33 475 834 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 163 632 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 914 776 € | 412 099 € | 12 894 358 € | 78 |
| II kv 2026 | 1 334 821 € | 518 287 € | 16 122 353 € | 77 |
| I kv 2026 | 462 518 € | 402 211 € | 8 395 014 € | 75 |
| IV kv 2025 | 905 002 € | 433 179 € | 11 212 754 € | 76 |
| III kv 2025 | 881 578 € | 452 151 € | 11 009 591 € | 78 |
| II kv 2025 | 1 013 125 € | 581 233 € | 12 536 513 € | 81 |
| I kv 2025 | 755 345 € | 428 261 € | 7 713 576 € | 79 |
| IV kv 2024 | 754 398 € | 388 908 € | 12 025 702 € | 78 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 304 925 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 137 366 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 298 119 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 387 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Harald Schwarzmayr
- Wienerberger Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
-
Helen Linnupõld
- Wienerberger Aktsiaselts Juhatuse liige
-
Dagmar Steinert
- Wienerberger Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
-
Heimo Scheuch
- Wienerberger Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 33 639 466 €
- 2. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 740 593 €
- 2. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 420 493 €
- 3. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 33 639 466 €
- 6. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 16 746 652 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPipelife pakub Eestis kõige laiemat plasttorude valikut ✓ väliskanalisatsioon ✓ hoonekanalisatsioon ✓ veevarustus✓ sademevee ja truubi torud✓ kaablikaitse ✓ gaas ✓ ehitusdrenaaž ✓ põllumajandusdrenaaž
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 10081196 / 17
-
17.10.2025Muutmiskanne Ä 10081196 / M6
-
17.02.2025Muutmiskanne Ä 10081196 / 16
-
18.10.2023Muutmiskanne Ä 10081196 / M4
-
18.07.2023Muutmiskanne Ä 10081196 / 15
-
11.10.2021Muutmiskanne Ä 10081196 / M3
-
30.09.2021Muutmiskanne Ä 10081196 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081196 / 14
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081196 / 13
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10081196 / 12
-
15.12.2015Muutmiskanne Ä 10081196 / 11
-
10.12.2015Muutmiskanne Ä 10081196 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 15.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 25.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 09.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |