Cybernetica AS
Registrisse kantud 10140133Cybernetica AS (registrikood 10140133) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 15 672 753 eurot ja puhaskasum 1 219 272 eurot, bilansimaht 15 247 524 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Oliver Väärtnõu, Dan Bogdanov, Arne Ansper. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.05.1997 (29 a 5 k) · Mäealuse tn 2/1, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE100322358 · osakapital 25 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100322358
- Osakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 2024: 12,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,0 % | 2024: 17,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,6 % | 2024: 70,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +7,7 % | 2024: +3,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 672 753 | 14 546 223 | 14 030 210 | 11 919 321 | 9 871 855 | 9 243 095 | 9 729 286 |
| Puhaskasum | 1 219 272 | 1 872 613 | 429 694 | 3 527 819 | 1 075 958 | 251 732 | 1 109 950 |
| Käibevara | 14 275 934 | 14 096 773 | 11 088 214 | 17 578 094 | 10 272 306 | 9 730 355 | 9 794 317 |
| Põhivara | 971 590 | 1 082 619 | 913 346 | 82 419 | 68 743 | 208 347 | 93 538 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 247 524 | 15 179 392 | 12 001 560 | 17 660 513 | 10 341 049 | 9 938 702 | 9 887 855 |
| Kohustised kokku | 4 172 678 | 4 518 343 | 3 113 124 | 7 778 875 | 2 439 709 | 2 642 297 | 1 422 989 |
| Omakapital | 11 074 846 | 10 661 049 | 8 888 436 | 9 881 638 | 7 901 340 | 7 296 405 | 8 464 866 |
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 12,9 % | 3,1 % | 29,6 % | 10,9 % | 2,7 % | 11,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 275 934 € · 93,6 %
- Põhivara 971 590 € · 6,4 %
- Lühiajalised kohustised 4 128 578 € · 27,1 %
- Pikaajalised kohustised 44 100 € · 0,3 %
- Omakapital 11 074 846 € · 72,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 10 831 324 €
-
61901 Muud elektroonilise side teenused 4 073 464 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 767 965 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 920 789 € | 1 686 498 € | 6 745 061 € | 228 |
| II kv 2026 | 2 665 956 € | 1 619 671 € | 8 331 583 € | 243 |
| I kv 2026 | 2 208 456 € | 1 838 841 € | 4 416 661 € | 230 |
| IV kv 2025 | 1 670 430 € | 1 650 931 € | 5 723 860 € | 231 |
| III kv 2025 | 1 875 490 € | 1 629 060 € | 3 010 257 € | 231 |
| II kv 2025 | 1 749 847 € | 1 585 264 € | 3 612 774 € | 236 |
| I kv 2025 | 2 345 833 € | 1 909 778 € | 6 712 073 € | 227 |
| IV kv 2024 | 1 715 355 € | 1 421 430 € | 3 273 722 € | 223 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 640 263 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 562 166 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 248 354 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Oliver Väärtnõu
- Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Tegelik kasusaaja
- Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Eesti Konjunktuuriinstituut Tegelik kasusaaja
- BlueProjects OÜ Osanik
- Osaühing CyberSec Technologies Tegelik kasusaaja
- MTÜ Estonia – SA Business Council Juhatuse liige
- Dan Bogdanov
- Arne Ansper
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| TIVI Voting Technologies OÜ | 9,38 % | 2 000 € | 16.08.2023 | 518 635 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
TIVI Voting Technologies OÜ 9,38 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad toetuste saajad 2025 · Info ja side 4 020 245 €
- 4. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 9 206 156 €
- 12. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 15 250 000 €
- 16. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 14 tk
- 23. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 11 074 846 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 602 158 | 2 172 506 | – |
| ELi toetused | – | 0 | 275 760 |
| ELi lepingud | – | – | 754 600 |
| Müük avalikule sektorile | 6 603 998 | 8 226 469 | – |
| Toetused kokku | 2 602 158 | 2 172 506 | 275 760 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 3 609 182 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 1 494 006 €
- Riigi Infosüsteemide Amet · maksed 654 277 €
- KAITSEMINISTEERIUM · maksed 624 477 €
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 601 672 €
- SA Eesti Teadusagentuur · toetus 508 800 €
Toetused ja projektid
-
iMUGS2 0 €5.0.212 - European Defence Fund (Non Research) · 2025
-
ORQESTRA 0 €5.0.211 - European Defence Fund (Research) · 2025
-
GARUDA 0 €5.0.211 - European Defence Fund (Research) · 2025
-
AI-WASP 0 €5.0.212 - European Defence Fund (Non Research) · 2025
-
101225691 - QARC - QUANTUM-RESISTANT CRYPTOGRAPHY IN PRACTICE 0 €DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · 2025
-
101225878 - CCAT - CYBERSECURITY CERTIFICATION AND ASSESSMENT TOOLS 0 €DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · 2025
Riigihanked
26 lepingut 5 aastaga · 3 485 642 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 07.07.2026 · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 30.06.2026 · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 30.06.2026 · raamleping
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 30.04.2026 · raamleping
-
Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 13.04.2026 · raamleping
-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 07.01.2026 · raamleping
-
Vabariigi Valitsuse järgmise põlvkonna kriisikindla töövahendi prototüübi loomine (Riigikantselei) 660 000 €Riigi Tugiteenuste Keskus · 18.12.2025
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubFuture-proof technologies for secure digital societies.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2025Kommertspandi avamiskanne K 10011818 / 26
-
12.07.2023Muutmiskanne Ä 10011818 / 25
-
17.04.2023Muutmiskanne Ä 10011818 / 24
-
06.08.2020Muutmiskanne Ä 10011818 / 23
-
30.05.2019Muutmiskanne Ä 10011818 / 22
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10011818 / 21
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10011818 / 20
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10011818 / 19
-
15.06.2016Muutmiskanne Ä 10011818 / 18
-
20.05.2016Muutmiskanne Ä 10011818 / M7
-
11.06.2014Muutmiskanne Ä 10011818 / 17
-
04.06.2014Muutmiskanne Ä 10011818 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |