Osaühing MALITASTER
Registrisse kantud 10158558Osaühing MALITASTER (registrikood 10158558) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). 2025. aasta müügitulu oli 141 229 eurot ja puhaskasum 273 646 eurot, bilansimaht 564 844 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Roostar. Juhatuse liige on Marek Roostar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.1997 (29 a 5 k) · Saue tn 13c, Rakvere linn, 44313
Registriandmed KMKR EE100465901 · osakapital 6 260 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100465901
- Osakapital
- 6 260 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 193,8 % | 2024: -61,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,1 % | 2024: -7,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 2024: 93,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 64,6 | 2024: 8,9 |
| Müügitulu kasv | +359,1 % | 2024: +945,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +153,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 141 229 | 30 763 | 2 943 | 85 921 | 18 081 | 1 340 | 2 842 |
| Puhaskasum | 273 646 | -19 036 | -17 225 | 75 542 | -13 094 | -13 203 | -17 378 |
| Käibevara | 410 931 | 62 422 | 77 299 | 94 115 | 50 500 | 37 407 | 47 466 |
| Põhivara | 153 913 | 229 426 | 77 758 | 77 758 | 63 461 | 64 561 | 65 301 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 564 844 | 291 848 | 155 057 | 171 873 | 113 961 | 101 968 | 112 767 |
| Kohustised kokku | 18 162 | 18 812 | 13 985 | 15 280 | 32 910 | 7 823 | 5 419 |
| Omakapital | 546 682 | 273 036 | 141 072 | 156 593 | 81 051 | 94 145 | 107 348 |
| Kasumimarginaal | 193,8 % | -61,9 % | -585,3 % | 87,9 % | -72,4 % | -985,3 % | -611,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 410 931 € · 72,8 %
- Põhivara 153 913 € · 27,2 %
- Lühiajalised kohustised 6 363 € · 1,1 %
- Pikaajalised kohustised 11 799 € · 2,1 %
- Omakapital 546 682 € · 96,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 64,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02101 Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad põhitegevus 115 348 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 12 668 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 090 € | 1 054 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 240 € | 1 027 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 229 € | 972 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 25 075 € | 972 € | 101 000 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 144 € | 997 € | 1 442 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 506 € | 954 € | 27 794 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 125 € | 840 € | 11 113 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 330 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 338 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 50,1 %
- 49. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 273 646 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 606 |
| Toetused kokku | 606 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 606 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.06.2024Muutmiskanne Ä 40003347 / 13
-
03.06.2024Muutmiskanne Ä 40003347 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40003347 / 11
-
10.05.2023Muutmiskanne Ä 40003347 / 10
-
28.03.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 40003347 / 9
-
16.02.2023Muutmiskanne Ä 40003347 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40003347 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40003347 / 6
-
27.06.2012Muutmiskanne Ä 40003347 / 5
-
02.05.2012Muutmiskanne Ä 40003347 / 4
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 40003347 / M4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 3347 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 03.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 23.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |