osaühing K-Mark
Registrisse kantud 10162117osaühing K-Mark (registrikood 10162117) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 51 459 eurot ja puhaskasum -20 934 eurot, bilansimaht 370 309 eurot. Juhatuse liikmed on Kalle Kopelma, Tõnu Talinurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.1997 (29 a 6 k) · Rabaküla tn 5a, Tallinn, 12916
Registriandmed KMKR EE100155871 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100155871
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -40,7 % | 2024: -24,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,9 % | 2024: -3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,4 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | −12,6 % | 2024: +3,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 459 | 58 876 | 57 088 | 164 408 | 167 483 | 122 458 | 130 341 |
| Puhaskasum | -20 934 | -14 129 | -17 842 | -31 107 | 44 508 | -32 803 | -272 |
| Käibevara | 94 562 | 111 927 | 122 621 | 137 977 | 170 479 | 127 702 | 354 266 |
| Põhivara | 275 747 | 277 047 | 278 347 | 279 647 | 289 844 | 285 403 | 287 110 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 370 309 | 388 974 | 400 968 | 417 624 | 460 323 | 413 105 | 641 376 |
| Kohustised kokku | 17 594 | 15 325 | 13 190 | 12 004 | 23 596 | 20 886 | 56 355 |
| Omakapital | 352 715 | 373 649 | 387 778 | 405 620 | 436 727 | 392 219 | 585 021 |
| Kasumimarginaal | -40,7 % | -24,0 % | -31,3 % | -18,9 % | 26,6 % | -26,8 % | -0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 94 562 € · 25,5 %
- Põhivara 275 747 € · 74,5 %
- Lühiajalised kohustised 17 594 € · 4,8 %
- Omakapital 352 715 € · 95,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 930 € | 4 870 € | 14 991 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 536 € | 4 870 € | 16 330 € | 2 |
| I kv 2026 | 8 897 € | 4 890 € | 17 542 € | 2 |
| IV kv 2025 | 8 841 € | 4 901 € | 13 044 € | 2 |
| III kv 2025 | 6 734 € | 4 901 € | 11 932 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 163 € | 4 901 € | 12 360 € | 2 |
| I kv 2025 | 8 542 € | 4 853 € | 14 903 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 348 € | 4 757 € | 16 464 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 643 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 623 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 52,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 997 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 561 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.07.2025Osanike muutmine Ä 10008294 / M4
-
17.07.2025Muutmiskanne Ä 10008294 / 15
-
17.07.2025Muutmiskanne Ä 10008294 / 16
-
12.04.2025Muutmiskanne Ä 10008294 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10008294 / 13
-
30.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10008294 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10008294 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10008294 / 10
-
30.09.2016Muutmiskanne Ä 10008294 / 9
-
11.04.2011Muutmiskanne Ä 10008294 / 8
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 8294 / 7
-
01.06.2007Muutmiskanne Ä 8294 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |