OÜ Vaarmann
Registrisse kantud 10162376OÜ Vaarmann (registrikood 10162376) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 238 705 eurot ja puhaskasum -82 168 eurot, bilansimaht 1 510 662 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mati Vaarmann. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Mati Vaarmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.01.1997 (29 a 9 k) · Raua tn 1, Tallinn, 10124
Registriandmed KMKR EE100112649 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100112649
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -34,4 % | 2024: 288,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,4 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,4 % | 2024: 85,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +47,9 % | 2024: +0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 238 705 | 161 446 | 161 082 | 294 147 | 145 699 | 145 473 | 205 459 |
| Puhaskasum | -82 168 | 466 260 | 358 431 | 319 018 | 165 989 | 62 165 | 129 719 |
| Käibevara | 72 663 | 30 073 | 27 544 | 44 415 | 18 352 | 17 360 | 43 400 |
| Põhivara | 1 437 999 | 1 667 367 | 1 388 747 | 1 126 375 | 1 357 542 | 1 309 237 | 1 070 134 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 510 662 | 1 697 440 | 1 416 291 | 1 170 790 | 1 375 894 | 1 326 597 | 1 113 534 |
| Kohustised kokku | 235 961 | 240 571 | 305 682 | 258 612 | 646 212 | 662 904 | 437 344 |
| Omakapital | 1 274 701 | 1 456 869 | 1 110 609 | 912 178 | 729 682 | 663 693 | 676 190 |
| Kasumimarginaal | -34,4 % | 288,8 % | 222,5 % | 108,5 % | 113,9 % | 42,7 % | 63,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 663 € · 4,8 %
- Põhivara 1 437 999 € · 95,2 %
- Lühiajalised kohustised 60 204 € · 4,0 %
- Pikaajalised kohustised 175 757 € · 11,6 %
- Omakapital 1 274 701 € · 84,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 493 € | 3 164 € | 35 577 € | 2 |
| II kv 2026 | 6 966 € | 3 164 € | 35 464 € | 2 |
| I kv 2026 | 11 770 € | 3 137 € | 42 654 € | 2 |
| IV kv 2025 | 11 437 € | 3 082 € | 39 665 € | 2 |
| III kv 2025 | 9 078 € | 3 095 € | 38 476 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 942 € | 3 082 € | 48 806 € | 2 |
| I kv 2025 | 14 619 € | 5 452 € | 41 500 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 011 € | 3 313 € | 38 690 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 498 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 055 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 859 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 014 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mati Vaarmann
- OÜ EW Sound & Light Tegelik kasusaaja
- Stanford Music Osaühing Juhatuse liige
- Stanford Trading Eesti filiaal Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ EW Sound & Light | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 2 321 337 €2025 |
| Stanford Music Osaühing | 22,50 % | 1 431 € | 01.09.2023 | 1 715 157 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
OÜ EW Sound & Light 100 %
-
Stanford Music Osaühing 22,50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10008265 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10008265 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10008265 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10008265 / 7
-
09.06.2011Muutmiskanne Ä 10008265 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 8265 / 5
-
17.04.2003Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 8265 / 4
-
17.04.2003Kommertspandi muutmiskanne K 11110 / 2
-
22.01.2003Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 8265 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |