Wolf Group OÜ
Registrisse kantud 10167362Wolf Group OÜ (registrikood 10167362) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine (EMTAK 20301). 2025. aasta müügitulu oli 71 897 091 eurot ja puhaskasum -7 095 940 eurot, bilansimaht 61 908 329 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Eddi Joost, Elari Tiimus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.01.1997 (29 a 9 k) · Suur-Paala tn 10, Tallinn, 13619
Registriandmed KMKR EE100195873 · osakapital 205 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100195873
- Osakapital
- 205 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,5 % | 2024: 26,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,9 % | 2024: 64,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −9,9 % | 2024: −10,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 897 091 | 79 835 590 | 89 089 740 | 94 223 450 | 87 695 412 | 74 095 678 | 64 293 684 |
| Puhaskasum | -7 095 940 | 11 782 810 | 6 990 734 | 6 542 976 | 4 660 854 | 8 336 974 | 8 168 981 |
| Käibevara | 33 923 248 | 37 092 626 | 38 685 246 | 40 812 289 | 43 850 621 | 35 032 794 | 26 406 200 |
| Põhivara | 27 985 081 | 33 278 265 | 32 120 711 | 22 478 959 | 23 259 517 | 23 416 109 | 23 482 227 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 61 908 329 | 70 370 891 | 70 805 957 | 63 291 248 | 67 110 138 | 58 448 903 | 49 888 427 |
| Kohustised kokku | 25 466 970 | 25 188 002 | 34 435 959 | 30 511 985 | 38 873 851 | 32 775 601 | 17 346 670 |
| Omakapital | 36 441 359 | 45 182 889 | 36 369 998 | 32 779 263 | 28 236 287 | 25 673 302 | 32 541 757 |
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 14,8 % | 7,8 % | 6,9 % | 5,3 % | 11,3 % | 12,7 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 440 297 | 134 405 289 | 140 488 997 | 154 078 989 | 137 748 927 | 111 147 552 | 100 500 789 |
| Puhaskasum | 1 207 453 | 436 656 | 6 689 035 | 7 080 759 | 7 086 828 | 9 108 963 | 4 460 493 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 68 032 707 | 70 278 413 | 68 516 775 | 73 517 340 | 80 503 700 | 55 032 277 | 44 272 212 |
| Kohustised kokku | 44 310 271 | 46 615 784 | 42 054 867 | 50 283 389 | 62 802 135 | 42 454 722 | 23 910 130 |
| Omakapital | 23 722 436 | 23 662 629 | 26 461 908 | 23 233 951 | 17 701 565 | 12 577 555 | 20 362 082 |
| Töötajaid | 430 | 433 | 395 | 390 | 420 | 381 | 357 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 923 248 € · 54,8 %
- Põhivara 27 985 081 € · 45,2 %
- Lühiajalised kohustised 20 781 231 € · 33,6 %
- Pikaajalised kohustised 4 685 739 € · 7,6 %
- Omakapital 36 441 359 € · 58,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 143 871 € | 868 493 € | 26 099 261 € | 181 |
| II kv 2026 | 384 880 € | 771 131 € | 27 092 816 € | 183 |
| I kv 2026 | 926 275 € | 755 624 € | 19 184 253 € | 182 |
| IV kv 2025 | 32 020 € | 784 175 € | 25 721 676 € | 180 |
| III kv 2025 | 1 176 982 € | 845 084 € | 23 860 843 € | 179 |
| II kv 2025 | 490 674 € | 1 003 163 € | 26 751 234 € | 184 |
| I kv 2025 | 575 128 € | 847 008 € | 20 646 816 € | 187 |
| IV kv 2024 | 130 195 € | 823 693 € | 27 469 759 € | 198 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 381 290 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 289 498 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 75,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 699 754 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 076 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: OÜ ALVING
- Xolo OÜ Osanik
- Programmable Equity OÜ Osanik
- Wise Guys Investment OÜ Osanik
- Hola Investments OÜ Osanik
- Secure Consent OÜ Osanik
-
Jaan Puusaag
- Osaühing Alving Juhatuse liige
- Osaühing Nordemar Osanik
- osaühing KRIMELTE Tegelik kasusaaja
- Secure Consent OÜ Tegelik kasusaaja
- Hola Investments OÜ Juhatuse liige
-
Jaanus Paeväli
- EESTI MAADLUSLIIT Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Osaühing Storensen Juhatuse liige Maksuvõlg
- Saaremaa Pank OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- osaühing KRIMELTE Tegelik kasusaaja
-
Elari Tiimus
- EESTI KEEMIATÖÖSTUSE LIIT Juhatuse liige
- Sumiit OÜ Tegelik kasusaaja
-
Eddi Joost
- tslskjl OÜ Juhatuse liige
- SAOS Holding OÜ Juhatuse liige
- Elaabi OÜ Tegelik kasusaaja
- Special Holdings OÜ Osanik
- osaühing KRIMELTE Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Osaühing Storensen
- FUNDVEST OÜ Osanik
- Saaremaa Pank OÜ Osanik Likvideerimisel
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing KRIMELTE | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideeritud välismaised tütarettevõtted: WOLF GROUP IBERICO S.A. (ES)
Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Osaühing Alving 50 %
-
Osaühing Storensen 50 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
osaühing KRIMELTE 100 %
Skeem
LEI 5299003UJ7420BG4ZF49 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Suur-Paala tn 10L.ÕV.HA-190576 · alates 10.03.2022
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 71 897 091 €
- 2. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 7 095 940 €
- 3. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 61 908 329 €
- 5. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 36 441 359 €
- 5. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 384 476 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 16 575 | 43 213 |
| Müük avalikule sektorile | – | 428 |
| Toetused kokku | 16 575 | 43 213 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 16 575 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubDiscover Wolf Group brands and products for professional construction. PU foams, sealants, adhesives, coatings & more. Explore now!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.11.2024Muutmiskanne Ä 10008699 / 35
-
03.05.2024Muutmiskanne Ä 10008699 / 34
-
19.01.2024Muutmiskanne Ä 10008699 / 33
-
16.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10008699 / 32
-
10.05.2022Muutmiskanne Ä 10008699 / 31
-
01.03.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10008699 / 30
-
02.11.2020Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10008699 / 28
-
02.11.2020Kommertspandi avamiskanne K 10008699 / 29
-
19.06.2020Kommertspandi muutmiskanne K 10008699 / 26
-
19.06.2020Kommertspandi muutmiskanne K 10008699 / 27
-
18.06.2020Kommertspandi avamiskanne K 10008699 / M7
-
02.08.2019Muutmiskanne Ä 10008699 / 25
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |