Osaühing HTM Grupp
Registrisse kantud 10170677Osaühing HTM Grupp (registrikood 10170677) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Kabala küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 1 112 013 eurot ja puhaskasum -125 555 eurot, bilansimaht 2 601 853 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: AVASTE AGRO OÜ. Juhatuse liige on Urmet Kalden. Maksuvõlg on 15 923,55 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.1997 (29 a 8 k) · Tiigi tn 13, Kabala küla, 72001
Registriandmed KMKR EE100386909 · osakapital 37 197 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100386909
- Osakapital
- 37 197 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,3 % | 2024: -12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,7 % | 2024: -15,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,6 % | 2024: 22,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +48,6 % | 2024: +50,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 112 013 | 748 426 | 499 048 | 1 103 373 | 1 261 546 | 1 296 256 | 1 304 232 |
| Puhaskasum | -125 555 | -94 859 | -369 125 | 206 795 | 442 059 | 491 191 | 410 668 |
| Käibevara | 1 202 941 | 1 277 016 | 1 029 849 | 998 156 | 587 375 | 1 000 866 | 606 878 |
| Põhivara | 1 398 912 | 1 553 237 | 1 771 993 | 848 418 | 2 115 491 | 2 128 264 | 2 201 734 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 601 853 | 2 830 253 | 2 801 842 | 1 846 574 | 2 702 866 | 3 129 130 | 2 808 612 |
| Kohustised kokku | 2 093 010 | 2 195 856 | 2 072 586 | 748 193 | 1 120 095 | 1 202 418 | 1 373 091 |
| Omakapital | 508 843 | 634 397 | 729 256 | 1 098 381 | 1 582 771 | 1 926 712 | 1 435 521 |
| Kasumimarginaal | -11,3 % | -12,7 % | -74,0 % | 18,7 % | 35,0 % | 37,9 % | 31,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 202 941 € · 46,2 %
- Põhivara 1 398 912 € · 53,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 617 967 € · 62,2 %
- Pikaajalised kohustised 475 043 € · 18,3 %
- Omakapital 508 843 € · 19,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus põhitegevus 1 088 498 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 23 515 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 87 294 € | 19 014 € | 354 603 € | 8 |
| II kv 2026 | 8 193 € | 17 203 € | 555 212 € | 8 |
| I kv 2026 | 131 080 € | 26 741 € | 428 152 € | 7 |
| IV kv 2025 | 0 € | 21 105 € | 156 032 € | 7 |
| III kv 2025 | 0 € | 19 393 € | 54 707 € | 8 |
| II kv 2025 | 0 € | 15 531 € | 132 923 € | 7 |
| I kv 2025 | 130 311 € | 24 602 € | 523 072 € | 6 |
| IV kv 2024 | 0 € | 20 036 € | 150 055 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 098 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 338 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 118 201 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 524 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 15 923,55 €
- 29.09.2026 24 020,83 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmet Kalden
- Akkerlac OÜ Tegelik kasusaaja
- Avaste Agro OÜ Tegelik kasusaaja
- Hundipõllu OÜ Tegelik kasusaaja
- Põdrakanep OÜ Osanik
- Agrovedur OÜ Osanik
- Eense Varahaldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Põhja-Pärnumaa vald, Vahenurme küla, Vahenurme keskus 6 korteriühistu Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 10.11.2021
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Avaste Agro OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Türi vald 125 555 €
- 8. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Türi vald 48,6 %
- 11. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Türi vald 2 tk
- 11. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Türi vald 9 päeva
- 16. Suurimad maksuvõlad · Türi vald 15 924 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 100 372 | 335 686 |
| Toetused kokku | 100 372 | 335 686 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 100 372 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30027428 / 16
-
05.05.2022Muutmiskanne Ä 30027428 / 15
-
25.04.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30027428 / 14
-
04.03.2022Muutmiskanne Ä 30027428 / 13
-
23.02.2022Muutmiskanne Ä 30027428 / M7
-
21.02.2022Kommertspandi kustutamiskanne K 30027428 / 12
-
07.02.2022Muutmiskanne Ä 30027428 / 11
-
04.01.2022Muutmiskanne Ä 30027428 / 10
-
30.12.2021Muutmiskanne Ä 30027428 / M6
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 30027428 / 9
-
01.10.2021Muutmiskanne Ä 30027428 / 8
-
01.09.2021Muutmiskanne Ä 30027428 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |