osaühing Statica
Registrisse kantud 10171091osaühing Statica (registrikood 10171091) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala sõitjate tellimusvedu koos juhiga (EMTAK 49331). 2025. aasta müügitulu oli 2 016 eurot ja puhaskasum -48 103 eurot, bilansimaht 91 314 eurot. Juhatuse liikmed on Kersti Vaino, Jüri Vaino. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.12.1996 (29 a 10 k) · Tihase tn 38, Tartu linn, 50416
Registriandmed KMKR EE100035221 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100035221
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2 386,1 % | 2024: -3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -53,3 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 89,0 | 2024: 213,3 |
| Müügitulu kasv | −85,8 % | 2024: −43,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −46,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 016 | 14 194 | 24 998 | 71 186 | 32 871 | 43 929 | 31 289 |
| Puhaskasum | -48 103 | -471 | -32 708 | 35 473 | 9 940 | 6 917 | 687 |
| Käibevara | 91 314 | 139 043 | 132 922 | 173 145 | 131 691 | 120 314 | 80 576 |
| Põhivara | 0 | 0 | 6 391 | 6 391 | 6 391 | 7 430 | 43 042 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 91 314 | 139 043 | 139 313 | 179 536 | 138 082 | 127 744 | 123 618 |
| Kohustised kokku | 1 026 | 652 | 451 | 7 966 | 1 985 | 1 587 | 4 378 |
| Omakapital | 90 288 | 138 391 | 138 862 | 171 570 | 136 097 | 126 157 | 119 240 |
| Kasumimarginaal | -2 386,1 % | -3,3 % | -130,8 % | 49,8 % | 30,2 % | 15,7 % | 2,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 91 314 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 026 € · 1,1 %
- Omakapital 90 288 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 89,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 86 € | 207 € | 58 € | 1 |
| II kv 2026 | 214 € | 0 € | 858 € | 1 |
| I kv 2026 | 110 € | 334 € | 37 € | 1 |
| IV kv 2025 | 307 € | 68 € | 41 € | 1 |
| III kv 2025 | 58 € | 132 € | 45 € | 1 |
| II kv 2025 | 275 € | 0 € | 303 € | 1 |
| I kv 2025 | 172 € | 227 € | 2 737 € | 1 |
| IV kv 2024 | 117 € | 189 € | 2 356 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 69 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 240,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 148,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 133 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20002673 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20002673 / 8
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20002673 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20002673 / 6
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 20002673 / 5
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 20002673 / 4
-
14.10.2005Muutmiskanne Ä 2673 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |