PUKO OÜ
Registrisse kantud 10172699PUKO OÜ (registrikood 10172699) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala värvimine ja klaasimine (EMTAK 43341). 2025. aasta müügitulu oli 1 513 743 eurot ja puhaskasum 69 129 eurot, bilansimaht 461 555 eurot. Juhatuse liikmed on Ester Must, Mati Käos, Rain Vahtla. Maksuvõlg on 23 000,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.1997 (29 a 8 k) · Riia tn 140k, Tartu linn, 51014
Registriandmed KMKR EE100281978 · osakapital 25 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100281978
- Osakapital
- 25 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Värvimine ja klaasimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,6 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,2 % | 2024: -23,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,5 % | 2024: 60,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +25,4 % | 2024: −20,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 513 743 | 1 207 074 | 1 512 155 | 1 650 124 | 1 346 476 | 1 061 666 | 1 312 930 |
| Puhaskasum | 69 129 | -57 018 | -33 989 | 76 145 | 37 692 | -122 491 | 11 326 |
| Käibevara | 198 988 | 126 987 | 294 556 | 298 537 | 297 979 | 165 543 | 347 031 |
| Põhivara | 262 567 | 274 207 | 225 418 | 190 973 | 175 181 | 158 849 | 102 100 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 461 555 | 401 194 | 519 974 | 489 510 | 473 160 | 324 392 | 449 131 |
| Kohustised kokku | 150 201 | 158 969 | 220 731 | 156 278 | 216 073 | 104 996 | 107 244 |
| Omakapital | 311 354 | 242 225 | 299 243 | 333 232 | 257 087 | 219 396 | 341 887 |
| Kasumimarginaal | 4,6 % | -4,7 % | -2,2 % | 4,6 % | 2,8 % | -11,5 % | 0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 198 988 € · 43,1 %
- Põhivara 262 567 € · 56,9 %
- Lühiajalised kohustised 150 201 € · 32,5 %
- Omakapital 311 354 € · 67,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43341 Värvimine ja klaasimine põhitegevus 1 354 145 €
-
43311 Krohvimine 159 598 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 82 663 € | 55 845 € | 450 823 € | 24 |
| II kv 2026 | 88 592 € | 60 679 € | 309 999 € | 25 |
| I kv 2026 | 62 479 € | 50 308 € | 203 636 € | 23 |
| IV kv 2025 | 120 249 € | 69 076 € | 518 856 € | 23 |
| III kv 2025 | 117 552 € | 71 938 € | 398 900 € | 24 |
| II kv 2025 | 85 364 € | 44 175 € | 320 799 € | 24 |
| I kv 2025 | 94 020 € | 71 913 € | 289 064 € | 25 |
| IV kv 2024 | 108 525 € | 64 064 € | 404 447 € | 27 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 554 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 18 615 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 150 274 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 492 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 23 000,00 €
- 29.09.2026 27 282,36 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/520719 · alates 06.12.2023 · kuni 30.09.2031
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Ehitus (EMTAK 43) 15 038 924 €
- 47. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 43) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 111 766 | 531 142 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Linnavalitsus · maksed 59 882 €
- Heino Elleri Muusikakool · maksed 34 536 €
- Transpordiamet · maksed 17 348 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 71 600 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.05.2026
-
Tartu Linnavalitsus · 22.04.2026 · raamleping
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 08.07.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20002978 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20002978 / 10
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20002978 / 9
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20002978 / 8
-
13.03.2012Muutmiskanne Ä 20002978 / 7
-
09.02.2012Muutmiskanne Ä 20002978 / M2
-
08.12.2009Muutmiskanne Ä 2978 / 6
-
04.12.2009Muutmiskanne Ä 2978 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 2978 / 5
-
25.06.2004Muutmiskanne Ä 2978 / 4
-
10.05.2004Kommertspandi avamiskanne K 26843
-
07.01.2003Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 2978 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |