Osaühing U-SP
Registrisse kantud 10174178Osaühing U-SP (registrikood 10174178) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Ülejõe küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 1 776 eurot ja puhaskasum 79 eurot, bilansimaht 4 370 eurot. Juhatuse liige on Urmas Krusell. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.01.1997 (29 a 8 k) · Juuru tee 4, Ülejõe küla, 79532
Registriandmed KMKR EE100477290 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100477290
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,9 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 36,6 | 2024: 53,5 |
| Müügitulu kasv | +16,7 % | 2024: −2,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 776 | 1 522 | 1 554 | 1 325 | 1 292 | 1 375 | 1 041 |
| Puhaskasum | 79 | 85 | 387 | 138 | 92 | 147 | -276 |
| Käibevara | 4 212 | 4 013 | 3 840 | 3 380 | 3 132 | 2 857 | 2 604 |
| Põhivara | 158 | 237 | 317 | 454 | 591 | 727 | 864 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 370 | 4 250 | 4 157 | 3 834 | 3 723 | 3 584 | 3 468 |
| Kohustised kokku | 115 | 75 | 67 | 126 | 114 | 67 | 99 |
| Omakapital | 4 255 | 4 175 | 4 090 | 3 708 | 3 609 | 3 517 | 3 369 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 5,6 % | 24,9 % | 10,4 % | 7,1 % | 10,7 % | -26,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 212 € · 96,4 %
- Põhivara 158 € · 3,6 %
- Lühiajalised kohustised 115 € · 2,6 %
- Omakapital 4 255 € · 97,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 36,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 264 € | 0 |
| II kv 2026 | 19 € | 0 € | 350 € | 0 |
| I kv 2026 | 65 € | 0 € | 550 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 € | 0 € | 440 € | 0 |
| III kv 2025 | 7 € | 0 € | 259 € | 0 |
| II kv 2025 | 14 € | 0 € | 407 € | 0 |
| I kv 2025 | 93 € | 0 € | 640 € | 0 |
| IV kv 2024 | 15 € | 0 € | 440 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 88 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kuno Liblik
- Segakoor RIOLA Tegelik kasusaaja
- FINA Investeeringud OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJuuru tee 4, Ülejõe küla, 79532
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30024287 / 7
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 30024287 / 6
-
02.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30024287 / 5
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30024287 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30024287 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 24287 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 24287
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 9332 / 3
-
11.02.2003Avaldatav muutmiskanne Ä 9332 / 2
-
15.01.2003Avaldatav muutmiskanne Ä 9332 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |