OÜ KEY
Registrisse kantud 10175002OÜ KEY (registrikood 10175002) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 228 879 eurot ja puhaskasum 11 622 eurot, bilansimaht 1 368 773 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Key Kunman. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Key Kunman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.12.1996 (29 a 10 k) · Pärnu mnt 238, Tallinn, 11624
Registriandmed KMKR EE100194227 · osakapital 25 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100194227
- Osakapital
- 25 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 17,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,9 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 2024: 98,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,9 | 2024: 12,1 |
| Müügitulu kasv | −15,7 % | 2024: +19,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 879 | 271 637 | 227 083 | 158 898 | 190 467 | 110 949 | 77 989 |
| Puhaskasum | 11 622 | 46 630 | 25 226 | -70 513 | 59 613 | -27 435 | -129 806 |
| Käibevara | 227 173 | 177 780 | 163 798 | 98 915 | 67 621 | 44 781 | 15 169 |
| Põhivara | 1 141 600 | 1 177 761 | 1 152 595 | 1 182 266 | 1 280 951 | 1 242 062 | 1 296 716 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 368 773 | 1 355 541 | 1 316 393 | 1 281 181 | 1 348 572 | 1 286 843 | 1 311 885 |
| Kohustised kokku | 16 362 | 14 752 | 22 234 | 12 248 | 9 126 | 7 010 | 4 617 |
| Omakapital | 1 352 411 | 1 340 789 | 1 294 159 | 1 268 933 | 1 339 446 | 1 279 833 | 1 307 268 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 17,2 % | 11,1 % | -44,4 % | 31,3 % | -24,7 % | -166,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 227 173 € · 16,6 %
- Põhivara 1 141 600 € · 83,4 %
- Lühiajalised kohustised 16 362 € · 1,2 %
- Omakapital 1 352 411 € · 98,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 210 000 €
-
01431 Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus 17 560 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 1 319 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 304 € | 5 169 € | 75 495 € | 0 |
| II kv 2026 | 15 138 € | 5 169 € | 100 308 € | 0 |
| I kv 2026 | 14 298 € | 5 471 € | 62 755 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 149 € | 5 631 € | 60 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 13 822 € | 5 631 € | 59 022 € | 0 |
| II kv 2025 | 16 701 € | 5 631 € | 72 499 € | 0 |
| I kv 2025 | 16 689 € | 7 795 € | 55 967 € | 0 |
| IV kv 2024 | 15 884 € | 7 185 € | 64 206 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 435 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 723 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 165 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Key Kunman
- AS Silikaat Prokurist
- Silikaadi Tehnopark OÜ Juhatuse liige
- Õnne Piimakarjatalu Osaühing Osanik
- OÜ Valtsnepi Juhatuse liige
- OÜ Cosmix Tegelik kasusaaja
- Ratsaspordiklubi Caballus Tegelik kasusaaja
- AS Esraven Prokurist
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Cosmix | 100 % | 11 600 € | 01.09.2023 | 600 €2025 |
| OÜ Valtsnepi | 100 % | 6 400 € | 01.09.2023 | 61 454 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
OÜ Cosmix 100 %
-
OÜ Valtsnepi 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 188 |
| Toetused kokku | 8 188 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 8 188 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10009449 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10009449 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10009449 / 10
-
03.05.2016Muutmiskanne Ä 10009449 / 9
-
03.07.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10009449 / 8
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10009449 / 7
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 10009449 / M1
-
12.10.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10009449 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 9449 / 5
-
20.10.2006Muutmiskanne Ä 9449 / 4
-
02.10.2006Muutmiskanne Ä 9449 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 13.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |