Viking Window AS
Registrisse kantud 10179359Viking Window AS (registrikood 10179359) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Mäo küla, tegevusala puituste ja -akende tootmine (EMTAK 16251). 2025. aasta müügitulu oli 14 847 013 eurot ja puhaskasum -154 249 eurot, bilansimaht 11 512 898 eurot. Juhatuse liikmed on Ragnar Nikkolo, Indrek Rüütel, Tanel Kookmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.02.1997 (29 a 8 k) · Keskuse/2, Mäo küla, 72751
Registriandmed KMKR EE100386682 · osakapital 780 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100386682
- Osakapital
- 780 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Puituste ja -akende tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,3 % | 2024: -4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,0 % | 2024: 57,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +12,1 % | 2024: −10,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 847 013 | 13 241 618 | 14 705 027 | 21 501 073 | 14 913 497 | 11 969 162 | 14 209 394 |
| Puhaskasum | -154 249 | -303 576 | 48 291 | 2 509 058 | 572 349 | 241 155 | 419 507 |
| Käibevara | 3 258 625 | 3 265 643 | 5 279 297 | 7 828 251 | 6 520 931 | 4 235 277 | 3 807 612 |
| Põhivara | 8 254 273 | 8 684 345 | 6 063 961 | 4 686 820 | 3 006 176 | 2 707 584 | 2 943 607 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 512 898 | 11 949 988 | 11 343 258 | 12 515 071 | 9 527 107 | 6 942 861 | 6 751 219 |
| Kohustised kokku | 4 837 844 | 5 120 685 | 3 940 379 | 4 870 483 | 4 318 467 | 2 165 015 | 2 214 528 |
| Omakapital | 6 675 054 | 6 829 303 | 7 402 879 | 7 644 588 | 5 208 640 | 4 777 846 | 4 536 691 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -2,3 % | 0,3 % | 11,7 % | 3,8 % | 2,0 % | 3,0 % |
Kontsern 2025–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 19 836 348 |
| Puhaskasum | -84 693 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 13 227 724 |
| Kohustised kokku | 6 690 625 |
| Omakapital | 6 537 099 |
| Töötajaid | 148 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 258 625 € · 28,3 %
- Põhivara 8 254 273 € · 71,7 %
- Lühiajalised kohustised 3 498 429 € · 30,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 339 415 € · 11,6 %
- Omakapital 6 675 054 € · 58,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 381 792 € | 396 123 € | 3 900 631 € | 112 |
| II kv 2026 | 373 043 € | 393 082 € | 3 979 071 € | 113 |
| I kv 2026 | 399 516 € | 415 875 € | 2 923 100 € | 111 |
| IV kv 2025 | 431 219 € | 452 007 € | 5 023 398 € | 112 |
| III kv 2025 | 438 722 € | 457 939 € | 4 646 248 € | 112 |
| II kv 2025 | 505 021 € | 525 498 € | 4 066 793 € | 115 |
| I kv 2025 | 352 631 € | 366 282 € | 2 959 646 € | 115 |
| IV kv 2024 | 362 422 € | 380 103 € | 5 140 703 € | 108 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 127 264 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 132 041 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 300 210 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 267 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Agasild
- MarkIT Holding Aktsiaselts Juhatuse liige
- AS MÄO INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Mäo Grill Tegelik kasusaaja
- Osaühing Assetmaster Tegelik kasusaaja
- Osaühing UniversalExports Tegelik kasusaaja
- Nordic Trade Team OÜ Tegelik kasusaaja
- Stars En Prix Osaühing Juhatuse liige
-
Tanel Kookmaa
- Termiko International OÜ Tegelik kasusaaja
- Paide Kristlik Vabakogudus Tegelik kasusaaja
- MTÜ Noored Eestimaa Südames Tegelik kasusaaja
- Eltanko Invest OÜ Juhatuse liige
-
Indrek Rüütel
- Mittetulundusühing Open Design Tegelik kasusaaja
- Homespace OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku AknatehaseL.ÕV/327196 · alates 29.02.2016
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 22.09.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 13.07.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Paide linn 14 847 013 €
- 6. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Paide linn 154 249 €
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Paide linn 5 tk
- 9. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Paide linn 11 512 898 €
- 11. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Paide linn 6 675 054 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 998 | 4 328 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Muhu Vallavalitsus · maksed 3 371 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 2 077 €
- SA Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus · maksed 1 271 €
- Järva Vallavalitsus · maksed 279 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubViking Window toodanguks on puitaknad, puituksed ja puit-alumiinium aknad ning uksed. Kvaliteetse puidu tõttu on aknad ja välisuksed kauakestvad ja säästlikud.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 30027819 / 11
-
10.06.2024Muutmiskanne Ä 30027819 / 10
-
13.11.2019Muutmiskanne Ä 30027819 / 9
-
28.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30027819 / 8
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30027819 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30027819 / 6
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 30027819 / 5
-
06.04.2011Muutmiskanne Ä 30027819 / 4
-
17.03.2011Kommertspandi muutmiskanne K 30027820 / 4
-
17.03.2011Kommertspandi avamiskanne K 30027820 / 5
-
17.03.2011Kommertspandi muutmiskanne K 30027820 / 3
-
17.03.2011Muutmiskanne Ä 30027819 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.09.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 14.08.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |