Circle K Eesti Aktsiaselts
Registrisse kantud 10180925Circle K Eesti Aktsiaselts (registrikood 10180925) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala mootorikütuse jaemüük (EMTAK 47301). 2024. aasta müügitulu oli 358 254 000 eurot ja puhaskasum 15 176 000 eurot, bilansimaht 106 892 000 eurot. Juhatuse liikmed on Piret Kask, Skirmantas Mačiukas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.1997 (29 a 9 k) · Veskiposti tn 2/1, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE100305317 · osakapital 10 827 270 € · majandusaasta 01.05–30.04
- KMKR number
- EE100305317
- Osakapital
- 10 827 270 €
- Majandusaasta
- 01.05 – 30.04
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Mootorikütuse jaemüük
- Tegevusload
- 64 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 2023: 3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,7 % | 2023: 23,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,6 % | 2023: 56,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2023: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −3,0 % | 2023: −7,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 358 254 000 | 369 281 000 | 400 660 000 | 340 062 000 | 265 568 000 | 300 050 000 |
| Puhaskasum | 15 176 000 | 14 303 000 | 10 843 000 | 16 038 000 | 14 249 000 | 12 255 000 |
| Käibevara | 40 554 000 | 43 454 000 | 30 826 000 | 28 207 000 | 21 056 000 | 16 448 000 |
| Põhivara | 66 338 000 | 65 153 000 | 61 937 000 | 57 520 000 | 54 953 000 | 59 187 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 106 892 000 | 108 607 000 | 92 763 000 | 85 727 000 | 76 009 000 | 75 635 000 |
| Kohustised kokku | 45 343 000 | 47 734 000 | 46 193 000 | 42 000 000 | 35 453 000 | 39 728 000 |
| Omakapital | 61 549 000 | 60 873 000 | 46 570 000 | 43 727 000 | 40 556 000 | 35 907 000 |
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 3,9 % | 2,7 % | 4,7 % | 5,4 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 40 554 000 € · 37,9 %
- Põhivara 66 338 000 € · 62,1 %
- Lühiajalised kohustised 31 746 000 € · 29,7 %
- Pikaajalised kohustised 13 597 000 € · 12,7 %
- Omakapital 61 549 000 € · 57,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
47301 Mootorikütuse jaemüük põhitegevus 266 130 851 €
-
47111 Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük 88 916 146 €
-
46711 Mootorsõidukite hulgimüük 3 206 896 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 511 871 € | 2 452 254 € | 118 720 301 € | 779 |
| II kv 2026 | 21 030 359 € | 2 091 262 € | 109 100 920 € | 842 |
| I kv 2026 | 17 905 882 € | 2 187 257 € | 90 451 880 € | 817 |
| IV kv 2025 | 21 248 090 € | 2 238 001 € | 92 909 963 € | 805 |
| III kv 2025 | 19 858 815 € | 2 534 906 € | 103 162 301 € | 821 |
| II kv 2025 | 16 682 420 € | 2 166 631 € | 92 088 281 € | 905 |
| I kv 2025 | 16 664 800 € | 2 079 027 € | 87 443 762 € | 775 |
| IV kv 2024 | 18 723 867 € | 1 947 851 € | 90 317 411 € | 777 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 837 290 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 817 418 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 573 434 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 018 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Amy Bradley
- Circle K Treasury Operations Europe Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
-
Ivar Espen Fadum Rebbestad
- Circle K Treasury Operations Europe Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
-
Piret Kask
- Birch Solutions OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (64)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus ValgeL.VV/328427 · alates 22.04.2025
Toidukäitlejate register (PTA)
-
-
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 13.02.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 13.06.2024 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 18.01.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 07.02.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 19.06.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kaubandus (EMTAK 47) 358 254 000 €
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kaubandus (EMTAK 47) 28 023 747 €
- 23. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kaubandus (EMTAK 47) 2 432 326 €
- 30. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kaubandus (EMTAK 47) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 215 |
| Müük avalikule sektorile | 2 432 326 | 2 715 171 |
| Toetused kokku | 0 | 215 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 234 564 €
- Tallinna Kiirabi · maksed 202 147 €
- Maksu- ja Tolliamet · maksed 166 060 €
- Keskkonnaamet · maksed 149 513 €
- Kadrioru Park · maksed 139 054 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 98 194 €
Riigihanked
29 lepingut 5 aastaga · 11 682 626 € ilma raamlepinguteta-
Mootorikütuse ost 1 395 000 €aktsiaselts TALLINNA SADAM · 07.09.2026 · raamleping
-
Autokütuse ostmine jaemüügi korras 21 993 000 €Siseministeerium · 13.07.2026 · raamleping
-
Kütuse, tarvikute ja pesuteenuse ostmine 2 382 000 €Eesti Energia AS · 03.06.2026 · 5 osa · raamleping
-
Transpordiamet · 08.05.2026 · 3 osa
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 02.04.2026
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 30.03.2026 · 8 osa
-
Mootorikütuse ost 1 200 000 €Elering AS · 13.03.2026 · raamleping
-
Kütuse ostmine 1 400 000 €Tallinna Strateegiakeskus · 06.10.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.07.2026Muutmiskanne Ä 10009869 / 38
-
12.12.2024Muutmiskanne Ä 10009869 / 37
-
15.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10009869 / 36
-
09.06.2023Muutmiskanne Ä 10009869 / 35
-
06.06.2023Muutmiskanne Ä 10009869 / M16
-
29.03.2023Muutmiskanne Ä 10009869 / 34
-
29.03.2023Muutmiskanne Ä 10009869 / M15
-
19.10.2021Muutmiskanne Ä 10009869 / 33
-
09.09.2021Muutmiskanne Ä 10009869 / 32
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10009869 / 31
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10009869 / 30
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10009869 / 29
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.10.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.10.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.10.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 31.10.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 29.10.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |