Bigbank AS
Registrisse kantud 10183757Bigbank AS (registrikood 10183757) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tartu linn, tegevusala krediidiasutused (EMTAK 64191). 2025. aasta tulud kokku (finantsasutus) olid 199 022 314 eurot, bilansimaht 3 285 922 704 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Mart Veskimägi, Martin Länts, Argo Kiltsmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.01.1997 (29 a 8 k) · Riia tn 2, Tartu linn, 51004
Registriandmed KMKR EE100041383 · osakapital 8 000 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100041383
- Osakapital
- 8 000 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Krediidiasutused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: – |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 199 022 314 | 191 599 026 | 152 863 020 | 106 566 609 | 85 452 587 | 76 058 894 | 72 319 230 |
| Puhaskasum | – | – | 38 100 000 | 27 400 000 | 25 500 000 | – | 24 255 000 |
| Käibevara | – | – | 2 221 800 000 | 1 539 000 000 | 1 055 200 000 | – | 545 093 000 |
| Põhivara | – | – | 40 200 000 | 74 900 000 | 81 800 000 | – | 26 888 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 285 922 704 | 2 750 107 114 | 2 262 000 000 | 1 613 900 000 | 1 137 000 000 | 755 757 924 | 571 981 000 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | 222 800 000 | 190 000 000 | 171 800 000 | – | 137 125 000 |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
2020, 2024, 2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 201 115 674 | 192 807 750 | 154 062 985 | 108 619 997 | 87 790 960 | 76 381 117 | 72 426 924 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 3 316 723 047 | 2 778 415 538 | 2 291 079 416 | 1 646 389 207 | 1 151 128 102 | 757 788 869 | 574 193 053 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 595 | 521 | 486 | 485 | 412 | 383 | 399 |
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 309 253 € | 3 328 838 € | 2 159 273 € | 480 |
| II kv 2026 | 3 582 497 € | 3 675 938 € | 4 790 046 € | 449 |
| I kv 2026 | 3 080 216 € | 3 062 421 € | 2 242 577 € | 419 |
| IV kv 2025 | 2 987 343 € | 2 950 030 € | 1 778 663 € | 397 |
| III kv 2025 | 3 110 038 € | 2 863 466 € | 2 119 278 € | 377 |
| II kv 2025 | 3 489 627 € | 3 279 616 € | 3 120 594 € | 377 |
| I kv 2025 | 2 426 089 € | 2 417 082 € | 2 545 069 € | 344 |
| IV kv 2024 | 2 785 398 € | 2 187 077 € | 2 110 089 € | 335 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 103 084 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 109 613 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 153,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 719 758 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 446 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Parvel Pruunsild
- Mööbliait OÜ Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Tegelik kasusaaja
- OÜ Rüütli Majad Tegelik kasusaaja
- OÜ Papiniidu Property Tegelik kasusaaja
- OÜ Rüütli Property Tegelik kasusaaja
- OÜ Pärnu mnt 153 Property Tegelik kasusaaja
- Pere Sihtkapital Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- Kaavere Põld OÜ Tegelik kasusaaja
-
Vahur Voll
- OÜ Rüütli Majad Tegelik kasusaaja
- OÜ Papiniidu Property Tegelik kasusaaja
- OÜ Rüütli Property Tegelik kasusaaja
- Pähklimäe Talu OÜ Juhatuse liige
- Nissi Maarja Kiriku sihtasutus Juhatuse liige
- OÜ Pärnu mnt 153 Property Tegelik kasusaaja
- Viatal OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ingo Põder
- Eesti Liisingühingute Liit Tegelik kasusaaja
- Kähri Mesila OÜ Tegelik kasusaaja
- Naginataklubi Shirei Tegelik kasusaaja
-
Mart Veskimägi
- mittetulundusühing Männivälja Juhatuse liige
-
Martin Länts
- ML Invest OÜ Osanik Likvideerimisel
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Rüütli Majad | 100 % | 306 775 € | 01.09.2023 | 1 598 836 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
OÜ Rüütli Majad 100 %
Skeem
LEI 5493007SWCCN9S3J2748
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Tartu maakond 74 tk
- 12. Suurimad juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 5 tk
- 12. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 100 542 €
- 18. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 250 ja rohkem töötajat 4 tk
- 21. Kõige pikema staažiga juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 4,6 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 542 | 977 |
| Müük avalikule sektorile | 100 000 | 103 496 |
| Toetused kokku | 542 | 977 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Tartu Üliõpilasmaja · maksed 100 000 €
- Eesti Töötukassa · toetus 542 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOleme 100% Eesti kapitalile rajatud universaalpank, mille tootevalikusse kuuluvad nii era- kui äriklientidele suunatud laenu- ning igapäevapanganduse tooted.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 20003121 / 42
-
19.08.2024Muutmiskanne Ä 20003121 / 41
-
21.03.2022Muutmiskanne Ä 20003121 / 40
-
11.08.2020Muutmiskanne Ä 20003121 / 39
-
09.07.2019Muutmiskanne Ä 20003121 / 38
-
05.07.2019Muutmiskanne Ä 20003121 / M17
-
28.02.2019Muutmiskanne Ä 20003121 / 37
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20003121 / 36
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20003121 / 35
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20003121 / 34
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20003121 / 33
-
31.08.2017Muutmiskanne Ä 20003121 / 32
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.04.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 09.05.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 05.12.2022 | Suurettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |