osaühing Jerwer
Registrisse kantud 10187324osaühing Jerwer (registrikood 10187324) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Päri küla, tegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). 2025. aasta müügitulu oli 1 721 201 eurot ja puhaskasum 242 119 eurot, bilansimaht 4 105 642 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Koit Karja. Juhatuse liige on Koit Karja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.01.1997 (29 a 8 k) · Kannikmäe tee 14, Päri küla, 71023
Registriandmed KMKR EE100232752 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100232752
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Segapõllumajandus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,1 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,2 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,9 % | 2024: 57,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +12,7 % | 2024: +3,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 721 201 | 1 526 977 | 1 478 802 | 1 541 182 | 1 099 061 | 983 683 | 1 053 674 |
| Puhaskasum | 242 119 | 175 489 | 40 609 | 360 196 | -19 662 | -6 019 | 126 527 |
| Käibevara | 645 916 | 588 567 | 421 850 | 524 113 | 555 714 | 608 253 | 710 641 |
| Põhivara | 3 459 726 | 3 110 029 | 3 098 308 | 2 728 278 | 2 307 569 | 2 474 156 | 2 591 770 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 105 642 | 3 698 596 | 3 520 158 | 3 252 391 | 2 863 283 | 3 082 409 | 3 302 411 |
| Kohustised kokku | 1 729 725 | 1 564 798 | 1 561 849 | 1 334 691 | 1 305 779 | 1 505 243 | 1 719 226 |
| Omakapital | 2 375 917 | 2 133 798 | 1 958 309 | 1 917 700 | 1 557 504 | 1 577 166 | 1 583 185 |
| Kasumimarginaal | 14,1 % | 11,5 % | 2,7 % | 23,4 % | -1,8 % | -0,6 % | 12,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 645 916 € · 15,7 %
- Põhivara 3 459 726 € · 84,3 %
- Lühiajalised kohustised 716 902 € · 17,5 %
- Pikaajalised kohustised 1 012 823 € · 24,7 %
- Omakapital 2 375 917 € · 57,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 167 € | 47 904 € | 345 518 € | 10 |
| II kv 2026 | 57 223 € | 51 587 € | 325 823 € | 10 |
| I kv 2026 | 66 795 € | 42 540 € | 342 759 € | 9 |
| IV kv 2025 | 99 660 € | 50 052 € | 535 035 € | 9 |
| III kv 2025 | 47 949 € | 50 803 € | 376 914 € | 9 |
| II kv 2025 | 46 820 € | 43 164 € | 436 817 € | 12 |
| I kv 2025 | 76 503 € | 35 615 € | 555 121 € | 9 |
| IV kv 2024 | 66 342 € | 36 247 € | 414 833 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 722 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 968 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 115 173 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 071 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/527777 · alates 21.09.2026 · kuni 17.03.2028
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Tobra tee 1L.ÕV/324598 · alates 07.04.2014
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Viljandi vald 2 tk
- 5. Kõige pikema staažiga juhatused · Viljandi vald 20,8 a
- 11. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Viljandi vald 26 902 €
- 17. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Viljandi vald 191 245 €
- 19. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Viljandi vald 4 105 642 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 118 344 | 341 108 |
| Toetused kokku | 118 344 | 341 108 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 118 344 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20031537 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20031537 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20031537 / 6
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20031537 / 5
-
24.10.2013Muutmiskanne Ä 20031537 / 4
-
07.09.2012Kommertspandi avamiskanne K 20061372
-
06.09.2012Kommertspandi avamiskanne K 20061372 / M1
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 20031537 / 3
-
29.12.2008Muutmiskanne Ä 31537 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 31537
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 1737 / 3
-
24.11.2004Toimiku dokumentide kontroll Ä 1737 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1997 | – | – |