OSAÜHING ENDERN
Registrisse kantud 10189719OSAÜHING ENDERN (registrikood 10189719) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 896 683 eurot ja puhaskasum 297 368 eurot, bilansimaht 9 133 984 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Igor Bulkin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.1997 (29 a 8 k) · Pärnu mnt 240, Tallinn, 11624
Registriandmed KMKR EE101197883 · osakapital 20 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101197883
- Osakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,2 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,7 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,0 % | 2024: 83,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +5,8 % | 2024: +8,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 896 683 | 847 771 | 778 818 | 792 595 | 583 245 | 620 434 | 699 008 |
| Puhaskasum | 297 368 | 233 841 | 148 447 | 286 491 | 77 940 | 220 897 | 285 563 |
| Käibevara | 331 917 | 395 592 | 254 623 | 294 495 | 251 986 | 635 387 | 504 958 |
| Põhivara | 8 802 067 | 8 984 480 | 8 027 386 | 7 932 173 | 7 813 264 | 7 105 470 | 7 127 977 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 133 984 | 9 380 072 | 8 282 009 | 8 226 668 | 8 065 250 | 7 740 857 | 7 632 935 |
| Kohustised kokku | 1 004 353 | 1 547 809 | 683 587 | 776 693 | 901 766 | 655 313 | 768 288 |
| Omakapital | 8 129 631 | 7 832 263 | 7 598 422 | 7 449 975 | 7 163 484 | 7 085 544 | 6 864 647 |
| Kasumimarginaal | 33,2 % | 27,6 % | 19,1 % | 36,1 % | 13,4 % | 35,6 % | 40,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 331 917 € · 3,6 %
- Põhivara 8 802 067 € · 96,4 %
- Lühiajalised kohustised 689 487 € · 7,5 %
- Pikaajalised kohustised 314 866 € · 3,4 %
- Omakapital 8 129 631 € · 89,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 57 884 € | 4 600 € | 275 529 € | 3 |
| II kv 2026 | 34 529 € | 4 345 € | 192 833 € | 3 |
| I kv 2026 | 48 185 € | 4 497 € | 207 319 € | 3 |
| IV kv 2025 | 48 228 € | 4 497 € | 193 127 € | 3 |
| III kv 2025 | 35 432 € | 4 137 € | 182 340 € | 3 |
| II kv 2025 | 36 507 € | 6 612 € | 190 510 € | 3 |
| I kv 2025 | 46 276 € | 6 469 € | 203 260 € | 3 |
| IV kv 2024 | 43 066 € | 5 221 € | 190 550 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 295 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 533 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 91 843 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 983 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Igor Bulkin
- OÜ Feenoks Juhatuse liige
- Garuda Grupp OÜ Juhatuse liige
-
Oleg Bulkin
- OÜ Feenoks Osanik
- Valitsegu Õiglus MTÜ Juhatuse liige
- Properen OÜ Tegelik kasusaaja
- Garuda Grupp OÜ Osanik
- FF Invest OÜ Juhatuse liige
- Landbox OÜ Juhatuse liige
- Pikk 5 Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Landbox OÜ | 89,80 % | 22 000 € | 03.03.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Landbox OÜ 89,80 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10010494 / 13
-
28.02.2019Muutmiskanne Ä 10010494 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10010494 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10010494 / 10
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10010494 / 9
-
14.05.2015Muutmiskanne Ä 10010494 / 8
-
08.05.2015Muutmiskanne Ä 10010494 / M4
-
03.07.2012Muutmiskanne Ä 10010494 / 7
-
29.01.2009Muutmiskanne Ä 10494 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 10494 / 5
-
03.10.2008Muutmiskanne Ä 10494 / 4
-
25.09.2008Muutmiskanne Ä 10494 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |