OSAÜHING ARELET
Registrisse kantud 10194040OSAÜHING ARELET (registrikood 10194040) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2025. aasta müügitulu oli 226 018 eurot ja puhaskasum 43 337 eurot, bilansimaht 272 505 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Reiter. Juhatuse liige on Andrus Reiter. Maksuvõlg on 9 209,70 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.1997 (29 a 7 k) · Vae tn 2, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE100375693 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100375693
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,2 % | 2024: 12,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,0 % | 2024: 13,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,8 % | 2024: 67,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,2 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +21,8 % | 2024: +19,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 226 018 | 185 536 | 155 394 | 165 638 | 122 872 | 114 860 | 138 469 |
| Puhaskasum | 43 337 | 22 316 | 15 076 | 39 816 | -4 035 | -8 764 | -20 580 |
| Käibevara | 85 365 | 62 836 | 45 467 | 28 418 | 43 430 | 79 021 | 66 867 |
| Põhivara | 187 140 | 179 560 | 194 919 | 210 352 | 229 338 | 253 375 | 249 837 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 272 505 | 242 396 | 240 386 | 238 770 | 272 768 | 332 396 | 316 704 |
| Kohustised kokku | 65 911 | 79 140 | 99 446 | 112 906 | 186 720 | 242 313 | 217 857 |
| Omakapital | 206 594 | 163 256 | 140 940 | 125 864 | 86 048 | 90 083 | 98 847 |
| Kasumimarginaal | 19,2 % | 12,0 % | 9,7 % | 24,0 % | -3,3 % | -7,6 % | -14,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 365 € · 31,3 %
- Põhivara 187 140 € · 68,7 %
- Lühiajalised kohustised 20 277 € · 7,4 %
- Pikaajalised kohustised 45 634 € · 16,7 %
- Omakapital 206 594 € · 75,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
80011 Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse põhitegevus 207 127 €
-
82101 Büroohaldus ja selle abitegevused 15 461 €
-
38211 Materjalide taaskasutusele võtmine 3 430 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 602 € | 2 526 € | 52 813 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 879 € | 4 506 € | 78 640 € | 4 |
| I kv 2026 | 10 629 € | 2 257 € | 60 153 € | 4 |
| IV kv 2025 | 15 087 € | 4 128 € | 67 964 € | 4 |
| III kv 2025 | 8 948 € | 2 712 € | 55 154 € | 4 |
| II kv 2025 | 12 252 € | 3 302 € | 45 033 € | 4 |
| I kv 2025 | 11 169 € | 3 786 € | 59 221 € | 4 |
| IV kv 2024 | 9 121 € | 3 450 € | 53 467 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 534 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 842 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 604 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 405 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 9 209,70 €
- 29.09.2026 10 826,46 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineKL-513511 · alates 15.07.2022
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 17 päeva
- 10. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 21,0 %
- 12. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 43 337 €
- 15. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 206 594 €
- 17. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 53 868 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 53 868 | 44 021 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 17 901 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 16 864 €
- Haridus- ja Noorteamet · maksed 4 750 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 3 013 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 1 414 €
- Transpordiamet · maksed 1 314 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 160 000 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 11.01.2024 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10011299 / 15
-
02.02.2021Muutmiskanne Ä 10011299 / 14
-
08.01.2021Muutmiskanne Ä 10011299 / M3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10011299 / 13
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10011299 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10011299 / 11
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10011299 / 10
-
31.01.2012Muutmiskanne Ä 10011299 / 9
-
01.07.2008Muutmiskanne Ä 11299 / 8
-
24.05.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 11299 / M2
-
09.05.2006Muutmiskanne Ä 11299 / 7
-
22.02.2005Muutmiskanne Ä 11299 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |