OÜ Feeter
Registrisse kantud 10195364OÜ Feeter (registrikood 10195364) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine (EMTAK 56221). 2025. aasta müügitulu oli 286 736 eurot ja puhaskasum 21 814 eurot, bilansimaht 330 310 eurot. Juhatuse liikmed on Marek Maasing, Urve Maasing, Martin Maasing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.1997 (29 a 7 k) · Kallaste tn 22, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE100321249 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100321249
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 2024: 7,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2024: 9,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,6 % | 2024: 71,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −8,9 % | 2024: −2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 286 736 | 314 752 | 324 290 | 401 805 | 288 419 | 365 183 | 599 489 |
| Puhaskasum | 21 814 | 22 716 | 11 762 | 34 796 | 53 811 | 23 009 | 82 626 |
| Käibevara | 23 098 | 17 316 | 10 162 | 25 751 | 52 494 | 54 349 | 69 333 |
| Põhivara | 307 212 | 306 070 | 288 319 | 291 781 | 279 065 | 254 881 | 250 495 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 330 310 | 323 386 | 298 481 | 317 532 | 331 559 | 309 230 | 319 828 |
| Kohustised kokku | 77 272 | 92 162 | 89 973 | 120 786 | 129 609 | 121 091 | 154 698 |
| Omakapital | 253 038 | 231 224 | 208 508 | 196 746 | 201 950 | 188 139 | 165 130 |
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 7,2 % | 3,6 % | 8,7 % | 18,7 % | 6,3 % | 13,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 098 € · 7,0 %
- Põhivara 307 212 € · 93,0 %
- Lühiajalised kohustised 70 272 € · 21,3 %
- Pikaajalised kohustised 7 000 € · 2,1 %
- Omakapital 253 038 € · 76,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 011 € | 7 933 € | 65 331 € | 9 |
| II kv 2026 | 11 123 € | 8 395 € | 69 270 € | 8 |
| I kv 2026 | 7 923 € | 8 141 € | 64 047 € | 8 |
| IV kv 2025 | 10 560 € | 7 863 € | 74 070 € | 8 |
| III kv 2025 | 9 419 € | 7 929 € | 70 151 € | 8 |
| II kv 2025 | 9 442 € | 7 627 € | 71 182 € | 8 |
| I kv 2025 | 7 671 € | 7 906 € | 62 075 € | 8 |
| IV kv 2024 | 10 824 € | 7 296 € | 79 137 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 004 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 644 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 88,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 777 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 565 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Maasing
- 7Lavella OÜ Juhatuse liige
-
Rainis Maasing
- Mittetulundusühing Sportkeskus.ee. Juhatuse liige
- Sportbrand OÜ Juhatuse liige
- Portsman OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Suurimad juhatused · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 357 | 17 073 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Strantum · maksed 8 932 €
- Huvitegevuse ja Noorsootöö SA · maksed 1 142 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 283 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10010603 / 10
-
04.10.2022Muutmiskanne Ä 10010603 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10010603 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10010603 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10010603 / 6
-
05.03.2012Muutmiskanne Ä 10010603 / 5
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10010603 / M11
-
06.07.2010Muutmiskanne Ä 10010603 / 4
-
05.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 10603 / M9
-
05.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 10603 / M8
-
05.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 10603 / M10
-
04.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 10603 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |