OSAÜHING SEMIKOR
Registrisse kantud 10197446OSAÜHING SEMIKOR (registrikood 10197446) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranitegevus (EMTAK 5611). 2025. aasta müügitulu oli 39 402 eurot ja puhaskasum -8 406 eurot, bilansimaht 8 232 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihhail Pavlov. Juhatuse liige on Mihhail Pavlov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.02.1997 (29 a 7 k) · Majaka tn 54, Tallinn, 11412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranitegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,3 % | 2024: 32,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -105,9 % | 2024: 76,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 2024: 93,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 457,3 | 2024: 15,8 |
| Müügitulu kasv | +2,3 % | 2024: +162,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 402 | 38 505 | 14 680 | 14 998 | 14 950 | 14 980 | 14 800 |
| Puhaskasum | -8 406 | 12 445 | -441 | 1 000 | 350 | -520 | 0 |
| Käibevara | 8 232 | 13 855 | 5 042 | 20 828 | 16 875 | 9 111 | 9 505 |
| Põhivara | 0 | 3 644 | 0 | 0 | 0 | 31 297 | 16 170 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 232 | 17 499 | 5 042 | 20 828 | 16 875 | 40 408 | 25 675 |
| Kohustised kokku | 294 | 1 155 | 1 143 | 16 488 | 13 535 | 37 418 | 22 165 |
| Omakapital | 7 938 | 16 344 | 3 899 | 4 340 | 3 340 | 2 990 | 3 510 |
| Kasumimarginaal | -21,3 % | 32,3 % | -3,0 % | 6,7 % | 2,3 % | -3,5 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 232 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 18 € · 0,2 %
- Pikaajalised kohustised 276 € · 3,4 %
- Omakapital 7 938 € · 96,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 457,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 140 € | 2 447 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 076 € | 2 376 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 970 € | 2 240 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 018 € | 2 252 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 018 € | 2 252 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 018 € | 2 252 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 003 € | 2 231 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 849 € | 2 052 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 713 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 816 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 784 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10010743 / 12
-
09.02.2022Muutmiskanne Ä 10010743 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10010743 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10010743 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10010743 / 8
-
15.05.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10010743 / 7
-
10.05.2010Muutmiskanne Ä 10010743 / 6
-
17.11.2009Muutmiskanne Ä 10743 / 5
-
10.03.2004Muutmiskanne Ä 10743 / 4
-
13.10.2003Muutmiskanne Ä 10743 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |