OÜ VTORMA
Registrisse kantud 10200728OÜ VTORMA (registrikood 10200728) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 7 050 eurot ja puhaskasum -14 019 eurot, bilansimaht 26 364 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Tšupov. Juhatuse liige on Svetlana Tšupova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.05.1997 (29 a 4 k) · V. Gerassimovi tn 12, Narva linn, 20103
Registriandmed KMKR EE100415854 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100415854
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -198,9 % | 2024: 19,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -56,6 % | 2024: 18,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 2024: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 9,9 |
| Müügitulu kasv | −80,4 % | 2024: +82,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 050 | 36 000 | 19 749 | 59 000 | 26 420 | 10 210 | 41 941 |
| Puhaskasum | -14 019 | 7 120 | -10 212 | 36 993 | 6 249 | -14 781 | 8 830 |
| Käibevara | 7 395 | 19 732 | 23 634 | 45 996 | 7 542 | 8 643 | 31 871 |
| Põhivara | 18 969 | 21 038 | 9 951 | 9 180 | 10 710 | 12 240 | 13 770 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 364 | 40 770 | 33 585 | 55 176 | 18 252 | 20 883 | 45 641 |
| Kohustised kokku | 1 613 | 2 000 | 1 935 | 2 302 | 2 370 | 2 695 | 6 723 |
| Omakapital | 24 751 | 38 770 | 31 650 | 52 874 | 15 882 | 18 188 | 38 918 |
| Kasumimarginaal | -198,9 % | 19,8 % | -51,7 % | 62,7 % | 23,7 % | -144,8 % | 21,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 395 € · 28,0 %
- Põhivara 18 969 € · 72,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 613 € · 6,1 %
- Omakapital 24 751 € · 93,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 841 € | 632 € | 1 500 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 482 € | 632 € | 3 775 € | 1 |
| I kv 2026 | 868 € | 632 € | 6 600 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 076 € | 632 € | 1 650 € | 1 |
| III kv 2025 | 841 € | 632 € | 2 400 € | 1 |
| II kv 2025 | 938 € | 625 € | 1 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 808 € | 616 € | 1 500 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 190 € | 603 € | 8 344 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 280 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 211 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 75,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 56,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 500 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 405 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.05.2024Muutmiskanne Ä 40003616 / 14
-
07.05.2024Muutmiskanne Ä 40003616 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40003616 / 13
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40003616 / 12
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40003616 / 11
-
29.06.2017Muutmiskanne Ä 40003616 / 10
-
17.05.2016Muutmiskanne Ä 40003616 / 9
-
25.03.2015Muutmiskanne Ä 40003616 / 8
-
21.02.2012Muutmiskanne Ä 40003616 / 7
-
28.01.2012Muutmiskanne Ä 40003616 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 3616 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |