osaühing M.N.A.
Registrisse kantud 10210326osaühing M.N.A. (registrikood 10210326) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 956 623 eurot ja puhaskasum 33 254 eurot, bilansimaht 368 136 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aigar Meus. Juhatuse liige on Aigar Meus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.05.1997 (29 a 4 k) · Sepa tn 24e, Tartu linn, 51013
Registriandmed KMKR EE100038150 · osakapital 8 948 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100038150
- Osakapital
- 8 948 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,9 % | 2024: -18,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,2 % | 2024: 29,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +66,4 % | 2024: +52,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +33,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 956 623 | 574 825 | 376 159 | 367 587 | 321 532 | 228 602 | 643 401 |
| Puhaskasum | 33 254 | -14 730 | 1 567 | 2 448 | 1 128 | -43 685 | 1 336 |
| Käibevara | 330 428 | 225 195 | 149 711 | 140 746 | 70 531 | 40 471 | 143 055 |
| Põhivara | 37 708 | 38 411 | 39 177 | 42 968 | 48 627 | 56 854 | 64 786 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 368 136 | 263 606 | 188 888 | 183 714 | 119 158 | 97 325 | 207 841 |
| Kohustised kokku | 257 030 | 185 756 | 96 307 | 92 700 | 30 592 | 9 887 | 76 718 |
| Omakapital | 111 106 | 77 850 | 92 581 | 91 014 | 88 566 | 87 438 | 131 123 |
| Kasumimarginaal | 3,5 % | -2,6 % | 0,4 % | 0,7 % | 0,4 % | -19,1 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 330 428 € · 89,8 %
- Põhivara 37 708 € · 10,2 %
- Lühiajalised kohustised 257 030 € · 69,8 %
- Omakapital 111 106 € · 30,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 956 € | 3 874 € | 48 292 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 542 € | 4 048 € | 91 734 € | 2 |
| I kv 2026 | 8 924 € | 4 293 € | 190 430 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 278 € | 4 850 € | 161 042 € | 2 |
| III kv 2025 | 12 551 € | 4 850 € | 288 719 € | 2 |
| II kv 2025 | 14 261 € | 4 850 € | 294 604 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 544 € | 3 264 € | 242 453 € | 2 |
| IV kv 2024 | 5 428 € | 2 388 € | 247 640 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 652 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 291 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 78,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 097 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 483 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aigar Meus
- Mahevara OÜ Tegelik kasusaaja
- EuroRental OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 71. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tartu maakond 37,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20006074 / 12
-
15.10.2019Muutmiskanne Ä 20006074 / 11
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 20006074 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20006074 / 9
-
18.11.2011Muutmiskanne Ä 20006074 / 8
-
28.12.2009Muutmiskanne Ä 6074 / 7
-
30.09.2009Muutmiskanne Ä 6074 / 6
-
07.04.2009Muutmiskanne Ä 6074 / 5
-
21.11.2005Muutmiskanne Ä 6074 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |