OSAÜHING COLLADE
Registrisse kantud 10212884OSAÜHING COLLADE (registrikood 10212884) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala muud veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 5226). 2025. aasta müügitulu oli 938 453 eurot ja puhaskasum 174 225 eurot, bilansimaht 2 786 075 eurot. Juhatuse liikmed on Rita Mõttus, Ülar Sarapuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.06.1997 (29 a 3 k) · Vabaduse tn 12a, Võru linn, 65609
Registriandmed KMKR EE100419180 · osakapital 4 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100419180
- Osakapital
- 4 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,6 % | 2024: 31,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,5 % | 2024: 14,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 96,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,3 | 2024: 23,0 |
| Müügitulu kasv | −21,5 % | 2024: +39,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 938 453 | 1 196 118 | 859 331 | 1 246 674 | 1 026 032 | 902 311 | 1 230 335 |
| Puhaskasum | 174 225 | 375 084 | -12 185 | 239 169 | 115 870 | 18 907 | 37 860 |
| Käibevara | 2 311 183 | 2 059 424 | 1 655 382 | 1 725 350 | 1 420 535 | 1 288 904 | 1 163 989 |
| Põhivara | 474 892 | 546 572 | 619 493 | 657 855 | 750 543 | 739 786 | 838 025 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 786 075 | 2 605 996 | 2 274 875 | 2 383 205 | 2 171 078 | 2 028 690 | 2 002 014 |
| Kohustised kokku | 95 277 | 89 423 | 91 719 | 160 534 | 157 576 | 131 058 | 123 289 |
| Omakapital | 2 690 798 | 2 516 573 | 2 183 156 | 2 222 671 | 2 013 502 | 1 897 632 | 1 878 725 |
| Kasumimarginaal | 18,6 % | 31,4 % | -1,4 % | 19,2 % | 11,3 % | 2,1 % | 3,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 311 183 € · 83,0 %
- Põhivara 474 892 € · 17,0 %
- Lühiajalised kohustised 95 277 € · 3,4 %
- Omakapital 2 690 798 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
5226 Muud veondust abistavad tegevusalad põhitegevus 928 486 €
-
4740 Info- ja sidetehnika jaemüük 5 890 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 077 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 421 788 € | 37 043 € | 208 403 € | 13 |
| II kv 2026 | 778 591 € | 35 863 € | 131 232 € | 12 |
| I kv 2026 | 888 927 € | 50 407 € | 163 689 € | 15 |
| IV kv 2025 | 807 640 € | 48 917 € | 221 802 € | 15 |
| III kv 2025 | 864 010 € | 56 770 € | 284 051 € | 16 |
| II kv 2025 | 677 832 € | 43 827 € | 234 998 € | 16 |
| I kv 2025 | 541 697 € | 62 505 € | 229 380 € | 16 |
| IV kv 2024 | 385 320 € | 42 887 € | 252 921 € | 17 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 140 596 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 348 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 202,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 69 468 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 827 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rita Mõttus
- Avalor Invest OÜ Juhatuse liige
- AGER OÜ Juhatuse liige
- Võru linn, Petseri tn 19 korteriühistu Juhatuse liige
- Tähetark OÜ Juhatuse liige
- ATIR Teenus OÜ Juhatuse liige
-
Elver Laanemets
- TURVATEK OÜ Osanik
- C GRUPP OÜ Tegelik kasusaaja
- CAMIRO OÜ Juhatuse liige
- Võru linn, Jüri tn 13 korteriühistu Juhatuse liige
- MITTETULUNDUSÜHING ESTRUSTERMINAL Juhatuse liige
-
Ülar Sarapuu
- C GRUPP OÜ Tegelik kasusaaja
- CAMIRO OÜ Juhatuse liige
- MITTETULUNDUSÜHING ESTRUSTERMINAL Juhatuse liige
-
Sergei Jahu
- CAMIRO OÜ Tegelik kasusaaja
- Limestone Games OÜ Tegelik kasusaaja
- MITTETULUNDUSÜHING ESTRUSTERMINAL Tegelik kasusaaja
- OÜ LOKERON Osanik
- OÜ Vergelete Grupp Tegelik kasusaaja
Varasemad isikud (2)
- Sergei Jahu · Tegelik kasusaaja · kuni 01.10.2026
- Jelena Jahu · Tegelik kasusaaja · kuni 01.10.2026
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ LOKERON 36 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Võru linn 21,5 %
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Võru linn 18,6 %
- 38. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Võru maakond 10 889 €
- 39. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Võru maakond 2 690 798 €
- 55. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Võru maakond 174 225 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20006407 / 13
-
23.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20006407 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20006407 / 11
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20006407 / 10
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 20006407 / 9
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 20006407 / M3
-
07.01.2012Muutmiskanne Ä 20006407 / 8
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 20006407 / M2
-
22.10.2010Muutmiskanne Ä 20006407 / 7
-
29.09.2009Muutmiskanne Ä 6407 / 6
-
28.12.2008Muutmiskanne Ä 6407 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |