KeVa OÜ
Registrisse kantud 10218254KeVa OÜ (registrikood 10218254) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 400 293 eurot ja puhaskasum 230 221 eurot, bilansimaht 2 527 045 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Tiiu Pärnala, Andres Kulm, Jaanus Virro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.06.1997 (29 a 4 k) · Ülejõe tee 2, Keila linn, 76603
Registriandmed KMKR EE100439568 · osakapital 70 400 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100439568
- Osakapital
- 70 400 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 57,5 % | 2024: 60,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,2 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 49,3 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | +6,9 % | 2024: +0,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 293 | 374 393 | 373 052 | 374 432 | 365 431 | 273 364 | 557 301 |
| Puhaskasum | 230 221 | 227 106 | 193 316 | 158 477 | 129 112 | 117 091 | 110 252 |
| Käibevara | 1 063 854 | 882 578 | 594 284 | 357 537 | 215 980 | 103 943 | 244 267 |
| Põhivara | 1 463 191 | 1 517 028 | 1 580 410 | 1 630 940 | 1 659 635 | 1 625 406 | 1 584 521 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 527 045 | 2 399 606 | 2 174 694 | 1 988 477 | 1 875 615 | 1 729 349 | 1 828 788 |
| Kohustised kokku | 21 562 | 124 344 | 126 539 | 33 638 | 29 253 | 12 099 | 228 629 |
| Omakapital | 2 505 483 | 2 275 262 | 2 048 155 | 1 954 839 | 1 846 362 | 1 717 250 | 1 600 159 |
| Kasumimarginaal | 57,5 % | 60,7 % | 51,8 % | 42,3 % | 35,3 % | 42,8 % | 19,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 063 854 € · 42,1 %
- Põhivara 1 463 191 € · 57,9 %
- Lühiajalised kohustised 21 562 € · 0,9 %
- Omakapital 2 505 483 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 49,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 303 074 €
-
68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused 97 219 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 800 € | 6 197 € | 87 694 € | 2 |
| II kv 2026 | 23 927 € | 4 386 € | 99 224 € | 2 |
| I kv 2026 | 24 416 € | 3 691 € | 122 084 € | 2 |
| IV kv 2025 | 20 621 € | 4 325 € | 94 270 € | 2 |
| III kv 2025 | 52 796 € | 4 555 € | 99 514 € | 2 |
| II kv 2025 | 20 878 € | 5 852 € | 85 054 € | 2 |
| I kv 2025 | 23 669 € | 4 285 € | 113 811 € | 2 |
| IV kv 2024 | 20 912 € | 4 177 € | 90 864 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 267 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 066 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 231 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 986 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanus Virro
- OSAÜHING TALLCHART Osanik
- ROADLER OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ KEILA BETOON Tegelik kasusaaja
- Tom'i Pesulad OÜ Osanik
- Tööjõuabi OÜ Tegelik kasusaaja
- Kasepere Maja OÜ Juhatuse liige
- Betooniekspress OÜ Tegelik kasusaaja
- ALLVERKER OÜ Juhatuse liige
-
Legal Advisory OÜ
- OÜ KEILA BETOON Osanik
- Andumaja OÜ Osanik
- ALLVERKER OÜ Osanik
- Osaühing MATEKO Osanik
- Väike Teemees OÜ Osanik
-
Tiiu Pärnala
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Keila Miikaeli Kogudus Tegelik kasusaaja
-
Andres Kulm
- Harkumaja OÜ Juhatuse liige
- Puumaja OÜ Juhatuse liige
- Ringteemaja OÜ Tegelik kasusaaja
- Majavalve OÜ Osanik
- Oravamaja OÜ Juhatuse liige
- Osaühing A+ Põhivara Tegelik kasusaaja
- Teemehe OÜ Juhatuse liige
- Koeramaja OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Novinde | 100 % | 2 600 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Legal Advisory OÜ 99,45 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing Novinde 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus Ülejõe tee 2L.VV/330758 · alates 01.05.2018 · kuni 31.12.2030
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Keila linn 2 505 483 €
- 16. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Keila linn 2 527 045 €
- 18. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Keila linn 230 221 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 696 | 3 264 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 2 696 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2025Muutmiskanne Ä 10013354 / 22
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10013354 / 21
-
22.08.2022Muutmiskanne Ä 10013354 / 20
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10013354 / 19
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10013354 / 18
-
26.05.2014Ümberkujundamiskanne Ä 10013354 / 17
-
28.08.2013Muutmiskanne Ä 10013354 / 16
-
31.07.2013Muutmiskanne Ä 10013354 / 15
-
30.07.2013Muutmiskanne Ä 10013354 / M5
-
12.09.2012Muutmiskanne Ä 10013354 / 14
-
04.07.2012Muutmiskanne Ä 10013354 / M4
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 10013354 / 13
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |