OSAÜHING MILESI
Registrisse kantud 10219641OSAÜHING MILESI (registrikood 10219641) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 9 414 eurot ja puhaskasum -7 657 eurot, bilansimaht 58 518 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Galina Balõbina. Juhatuse liige on Galina Balõbina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.1997 (29 a 4 k) · Graniidi tn 2, Tallinn, 10413
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 22 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 22 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -81,3 % | 2024: 14,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -36,9 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,5 % | 2024: 43,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2024: +10,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 414 | 9 356 | 8 494 | 13 059 | 10 541 | 9 343 | 10 960 |
| Puhaskasum | -7 657 | 1 349 | 1 763 | 2 611 | 615 | -487 | -369 |
| Käibevara | 38 274 | 45 634 | 40 008 | 4 662 | 3 120 | 2 276 | 2 513 |
| Põhivara | 20 244 | 20 469 | 20 694 | 20 920 | 21 145 | 21 371 | 21 597 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 518 | 66 103 | 60 702 | 25 582 | 24 265 | 23 647 | 24 110 |
| Kohustised kokku | 37 762 | 37 690 | 33 638 | 280 | 1 574 | 1 571 | 1 546 |
| Omakapital | 20 756 | 28 413 | 27 064 | 25 302 | 22 691 | 22 076 | 22 564 |
| Kasumimarginaal | -81,3 % | 14,4 % | 20,8 % | 20,0 % | 5,8 % | -5,2 % | -3,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 274 € · 65,4 %
- Põhivara 20 244 € · 34,6 %
- Lühiajalised kohustised 37 762 € · 64,5 %
- Omakapital 20 756 € · 35,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 074 € | 1 316 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 042 € | 1 279 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 190 € | 1 215 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 192 € | 1 235 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 008 € | 1 235 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 871 € | 1 072 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 159 € | 1 163 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 032 € | 1 019 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 358 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 439 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 122,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 844 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.06.2026Muutmiskanne Ä 10013716 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10013716 / 7
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10013716 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10013716 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10013716 / 4
-
08.12.2011Muutmiskanne Ä 10013716 / 3
-
04.06.2010Muutmiskanne Ä 10013716 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |