Osaühing Eboniit
Registrisse kantud 10222463Osaühing Eboniit (registrikood 10222463) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 9 516 eurot ja puhaskasum -6 006 eurot, bilansimaht 187 516 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eve Saloste. Juhatuse liige on Eve Saloste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.06.1997 (29 a 3 k) · Malmi tn 6/2, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE100318003 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100318003
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -63,1 % | 2024: -13,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,0 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,8 % | 2024: 82,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 6,0 |
| Müügitulu kasv | +8,4 % | 2024: +2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 516 | 8 777 | 8 567 | 8 284 | 8 589 | 7 462 | 7 929 |
| Puhaskasum | -6 006 | -1 184 | -5 771 | -2 519 | 694 | 43 | -1 984 |
| Käibevara | 9 386 | 9 288 | 8 067 | 9 233 | 17 922 | 12 451 | 7 607 |
| Põhivara | 178 130 | 182 644 | 187 159 | 191 674 | 196 189 | 200 703 | 205 218 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 187 516 | 191 932 | 195 226 | 200 907 | 214 111 | 213 154 | 212 825 |
| Kohustised kokku | 35 928 | 34 338 | 36 448 | 36 358 | 46 736 | 46 472 | 46 186 |
| Omakapital | 151 588 | 157 594 | 158 778 | 164 549 | 167 375 | 166 682 | 166 639 |
| Kasumimarginaal | -63,1 % | -13,5 % | -67,4 % | -30,4 % | 8,1 % | 0,6 % | -25,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 386 € · 5,0 %
- Põhivara 178 130 € · 95,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 137 € · 1,7 %
- Pikaajalised kohustised 32 791 € · 17,5 %
- Omakapital 151 588 € · 80,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 410 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 € | 0 € | 642 € | 0 |
| I kv 2026 | 135 € | 0 € | 1 335 € | 0 |
| IV kv 2025 | 100 € | 0 € | 706 € | 0 |
| III kv 2025 | 62 € | 67 € | 395 € | 0 |
| II kv 2025 | 174 € | 100 € | 602 € | 1 |
| I kv 2025 | 352 € | 98 € | 1 088 € | 1 |
| IV kv 2024 | 240 € | 94 € | 533 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 137 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.06.2024Muutmiskanne Ä 10014274 / 14
-
06.09.2023Muutmiskanne Ä 10014274 / 12
-
06.09.2023Muutmiskanne Ä 10014274 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10014274 / 11
-
23.12.2021Muutmiskanne Ä 10014274 / 10
-
17.12.2021Muutmiskanne Ä 10014274 / M2
-
01.12.2021Muutmiskanne Ä 10014274 / 9
-
18.10.2021Muutmiskanne Ä 10014274 / M1
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 10014274 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10014274 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10014274 / 6
-
21.10.2015Muutmiskanne Ä 10014274 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |