Ekspodisaini OÜ
Registrisse kantud 10232192Ekspodisaini OÜ (registrikood 10232192) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala konverentside ja messide korraldamine (EMTAK 82301). 2025. aasta müügitulu oli 838 464 eurot ja puhaskasum -142 273 eurot, bilansimaht 334 474 eurot. Juhatuse liige on Igor Pihela. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.1997 (29 a 3 k) · Pirita tee 28, Tallinn, 12011
Registriandmed KMKR EE100102918 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100102918
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Konverentside ja messide korraldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -17,0 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -74,4 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,2 % | 2024: 71,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −32,4 % | 2024: +25,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +41,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 838 464 | 1 239 806 | 989 617 | 975 514 | 400 927 | 148 712 | 902 385 |
| Puhaskasum | -142 273 | 20 896 | 296 945 | 24 571 | 67 922 | -27 781 | 100 757 |
| Käibevara | 66 892 | 104 568 | 331 961 | 2 573 567 | 3 468 331 | 607 807 | 694 484 |
| Põhivara | 267 582 | 360 963 | 151 921 | 113 682 | 1 248 993 | 1 016 082 | 1 018 834 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 334 474 | 465 531 | 483 882 | 2 687 249 | 4 717 324 | 1 623 889 | 1 713 318 |
| Kohustised kokku | 143 285 | 132 069 | 171 316 | 2 622 928 | 3 519 296 | 493 783 | 555 431 |
| Omakapital | 191 189 | 333 462 | 312 566 | 64 321 | 1 198 028 | 1 130 106 | 1 157 887 |
| Kasumimarginaal | -17,0 % | 1,7 % | 30,0 % | 2,5 % | 16,9 % | -18,7 % | 11,2 % |
Kontsern 2019–2021 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 927 | 148 712 | 902 385 |
| Puhaskasum | 14 535 257 | -122 628 | -35 134 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 18 818 900 | 3 347 309 | 3 468 440 |
| Kohustised kokku | 2 064 086 | 1 127 752 | 1 126 255 |
| Omakapital | 16 754 814 | 2 219 557 | 2 342 185 |
| Töötajaid | 7 | 10 | 10 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 892 € · 20,0 %
- Põhivara 267 582 € · 80,0 %
- Lühiajalised kohustised 63 813 € · 19,1 %
- Pikaajalised kohustised 79 472 € · 23,8 %
- Omakapital 191 189 € · 57,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 51 887 € | 22 001 € | 252 101 € | 8 |
| II kv 2026 | 62 722 € | 21 718 € | 256 143 € | 9 |
| I kv 2026 | 34 733 € | 20 465 € | 121 623 € | 9 |
| IV kv 2025 | 53 923 € | 28 301 € | 320 897 € | 9 |
| III kv 2025 | 48 940 € | 23 734 € | 180 254 € | 9 |
| II kv 2025 | 51 055 € | 26 157 € | 202 945 € | 9 |
| I kv 2025 | 33 190 € | 19 466 € | 129 923 € | 10 |
| IV kv 2024 | 50 789 € | 21 458 € | 371 555 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 296 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 334 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 84 034 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 763 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Igor Pihela
- Pihlakodu AS Tegelik kasusaaja
- Leppneeme Kodud OÜ Juhatuse liige
- Veskimöldre Kodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Viru Hoolekande Aktsiaselts Juhatuse liige
- Viimsi Pihlakodu OÜ Juhatuse liige
- Nõmme Hooldekodu OÜ Juhatuse liige
- Tartu Pihlakodu OÜ Juhatuse liige
- Tapa Heaolukeskus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Igor Pihela
- Pihlakodu AS Tegelik kasusaaja
- Eesti Näituste Osaühing Juhatuse liige
- Tartu Pihlakodu OÜ Tegelik kasusaaja
- Eferelt OÜ Tegelik kasusaaja
- Primary Investment OÜ Juhatuse liige
- Kristiine Pihlakodu OÜ Tegelik kasusaaja
- Ülemiste Pihlakodu OÜ Tegelik kasusaaja
- Kadaka Pihlakodu OÜ Tegelik kasusaaja
-
IPJ Holding OÜ
- IPJ Kinnisvara OÜ Osanik
- Rucola Holding OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
IPJ Holding OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 32,4 %
- 10. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 254 976 €
- 29. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 1 tk
- 35. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 104 808 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 254 976 | 391 123 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 254 532 €
- SA Viljandimaa Arenduskeskus · maksed 444 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 03.02.2025 · raamleping
-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 07.11.2023 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubexpodesign.ee · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.01.2024Muutmiskanne Ä 10015052 / 18
-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 10015052 / 17
-
18.09.2023Muutmiskanne Ä 10015052 / 16
-
08.08.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10015052 / 15
-
02.08.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10015052 / M3
-
21.02.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10015052 / 14
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10015052 / 13
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10015052 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10015052 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10015052 / 10
-
05.09.2017Muutmiskanne Ä 10015052 / 9
-
14.06.2017Ümberkujundamiskanne Ä 10015052 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |