Osaühing BM
Registrisse kantud 10235460Osaühing BM (registrikood 10235460) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonestusprojektide arendus (EMTAK 68121). 2025. aasta müügitulu oli 20 628 eurot ja puhaskasum 19 125 eurot, bilansimaht 38 767 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiit Kolde. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Tiit Kolde. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.08.1997 (29 a 2 k) · Kooli tn 7, Tallinn, 10133
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 4 851 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 4 851 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonestusprojektide arendus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 92,7 % | 2024: -12 291,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,5 % | 2024: -331,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +16 402,4 % | 2024: −92,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +102,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 628 | 125 | 1 600 | 500 | 960 | 600 | 71 650 |
| Puhaskasum | 19 125 | -15 364 | 906 | -24 | -1 479 | -7 486 | 17 290 |
| Käibevara | 38 767 | 4 642 | 20 007 | 19 100 | 19 125 | 20 601 | 35 138 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 767 | 4 642 | 20 007 | 19 100 | 19 125 | 20 601 | 35 138 |
| Kohustised kokku | 15 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 051 |
| Omakapital | 23 767 | 4 642 | 20 007 | 19 100 | 19 125 | 20 601 | 28 087 |
| Kasumimarginaal | 92,7 % | -12 291,2 % | 56,6 % | -4,8 % | -154,1 % | -1 247,7 % | 24,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 767 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 15 000 € · 38,7 %
- Omakapital 23 767 € · 61,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Kolde
- If P&C Insurance AS Juhatuse liige
- Tallinn, Kooli tn 7 korteriühistu Juhatuse liige
- Vainupea küla selts Tegelik kasusaaja
- Osaühing Koko Juhatuse liige
- Muiste varad OÜ Juhatuse liige
- Nevaliste OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Muiste varad OÜ | 100 % | 1 € | 20.07.2026 | – |
| Nevaliste OÜ | 25 % | 1 000 € | 25.11.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Muiste varad OÜ 100 %
-
Nevaliste OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2023Muutmiskanne Ä 10015484 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10015484 / 13
-
12.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10015484 / 12
-
17.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10015484 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10015484 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10015484 / 9
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10015484 / 8
-
15.07.2014Muutmiskanne Ä 10015484 / 7
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 10015484 / 6
-
30.11.2011Muutmiskanne Ä 10015484 / 5
-
19.07.2011Muutmiskanne Ä 10015484 / 4
-
11.03.2008Muutmiskanne Ä 15484 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |