Osaühing Ritmo
Likvideerimisel 10238518Osaühing Ritmo (registrikood 10238518) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 097 eurot, bilansimaht 12 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Villi Kaasik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.08.1997 (29 a 1 k) · Jõe tn 44, Keila linn, 76609
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -946,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17 475,0 % | 2024: -511,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 140 | 1 200 | 12 350 | 15 499 | 30 891 | 32 754 |
| Puhaskasum | -2 097 | -10 792 | -1 708 | 9 338 | -1 021 | 1 077 | 7 643 |
| Käibevara | 12 | 109 | 12 901 | 15 764 | 6 076 | 5 176 | 1 119 |
| Põhivara | 0 | 2 000 | 0 | 0 | 10 000 | 11 920 | 14 900 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 | 2 109 | 12 901 | 15 764 | 16 076 | 17 096 | 16 019 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 400 |
| Omakapital | 12 | 2 109 | 12 901 | 15 764 | 16 076 | 17 096 | 8 619 |
| Kasumimarginaal | – | -946,7 % | -142,3 % | 75,6 % | -6,6 % | 3,5 % | 23,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 € · 100,0 %
- Omakapital 12 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 755 € | 777 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 357 € | 379 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 072 € | 1 138 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 072 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 072 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 357 € | 379 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Villi Kaasik
- Osaühing Keila Autokool Osanik
- Hooneühistu Jõe Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõe tn 44, Keila linn, 76609
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Mootorsõidukijuhi koolitusasutuse tegevusluba (A, A1, A2, B) Jõe tn 44509 · alates 19.11.2013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.01.2026Lõpetamiskanne Ä 10015719 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10015719 / 9
-
10.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10015719 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10015719 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10015719 / 6
-
28.11.2011Muutmiskanne Ä 10015719 / 5
-
18.11.2011Muutmiskanne Ä 10015719 / M2
-
07.09.2010Muutmiskanne Ä 10015719 / 4
-
05.07.2010Muutmiskanne Ä 10015719 / 3
-
13.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 15719 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 24.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |