OÜ HEART
Registrisse kantud 10242856OÜ HEART (registrikood 10242856) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Sangaste alevik, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 200 eurot ja puhaskasum 144 eurot, bilansimaht 2 556 eurot. Juhatuse liige on Heli Kirsimäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.07.1997 (29 a 2 k) · Savi talu, Sangaste alevik
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 72,0 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,6 % | 2024: -7,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 | 0 | 200 | 87 | 50 | 0 | 796 |
| Puhaskasum | 144 | -179 | 28 | -284 | -432 | -499 | -428 |
| Käibevara | 2 556 | 2 412 | 2 830 | 2 595 | 2 609 | 2 690 | 2 722 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 556 | 2 412 | 2 830 | 2 595 | 2 609 | 2 690 | 2 722 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 239 | 33 | 53 | 53 | 36 |
| Omakapital | 2 556 | 2 412 | 2 591 | 2 562 | 2 556 | 2 637 | 2 686 |
| Kasumimarginaal | 72,0 % | – | 14,0 % | -326,4 % | -864,0 % | – | -53,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 556 € · 100,0 %
- Omakapital 2 556 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 40 € | 0 € | 200 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tatjana Laadi
- Osaühing Laadi&Kõrgesaar Juhatuse liige
- Otepää vald, Sangaste alevik, Kooli tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
-
Heli Kirsimäe
- Helitex Finants OÜ Juhatuse liige
- KM Logistika OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSavi talu, Sangaste alevik
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20006908 / 9
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 20006908 / 8
-
29.05.2018Muutmiskanne Ä 20006908 / 7
-
29.05.2018Muutmiskanne Ä 20006908 / M4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20006908 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 6908 / 5
-
18.09.2008Muutmiskanne Ä 6908 / 4
-
18.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6908 / M3
-
11.11.2005Muutmiskanne Ä 6908 / 3
-
21.06.2005Muutmiskanne Ä 6908 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |