Firestudio OÜ
Registrisse kantud 10246096Firestudio OÜ (registrikood 10246096) on 1997. aastal asutatud osaühing, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 22 764 eurot ja puhaskasum -112 eurot, bilansimaht 23 033 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ulvi Vaarmann. Juhatuse liige on Adu Vaarmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.08.1997 (29 a 2 k)
Registriandmed KMKR EE100455539 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100455539
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,7 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,4 % | 2024: 69,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −4,2 % | 2024: +66,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 764 | 23 755 | 14 294 | 35 184 | 49 485 | 47 966 | 48 956 |
| Puhaskasum | -112 | 333 | -25 669 | -11 038 | -21 401 | -6 963 | 2 916 |
| Käibevara | 21 291 | 19 003 | 21 443 | 37 539 | 54 905 | 70 892 | 76 241 |
| Põhivara | 1 742 | 2 842 | 3 941 | 5 042 | 0 | 4 369 | 7 991 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 033 | 21 845 | 25 384 | 42 581 | 54 905 | 75 261 | 84 232 |
| Kohustised kokku | 7 972 | 6 672 | 10 544 | 2 072 | 3 358 | 2 313 | 4 321 |
| Omakapital | 15 061 | 15 173 | 14 840 | 40 509 | 51 547 | 72 948 | 79 911 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 1,4 % | -179,6 % | -31,4 % | -43,2 % | -14,5 % | 6,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 291 € · 92,4 %
- Põhivara 1 742 € · 7,6 %
- Lühiajalised kohustised 7 972 € · 34,6 %
- Omakapital 15 061 € · 65,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus põhitegevus 17 722 €
-
52219 Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 5 042 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 € | 0 € | 2 460 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 352 € | 0 € | 7 168 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 582 € | 0 € | 8 304 € | 0 |
| IV kv 2025 | 130 € | 0 € | 993 € | 0 |
| III kv 2025 | 978 € | 0 € | 6 550 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 027 € | 0 € | 6 142 € | 0 |
| I kv 2025 | 69 € | 0 € | 950 € | 0 |
| IV kv 2024 | 460 € | 0 € | 6 165 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 820 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 280 | 4 597 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 3 246 €
- SA Valga Isamaalise Kasvatuse Püsiekspositsioon · maksed 2 034 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30030309 / 9
-
27.01.2021Muutmiskanne Ä 30030309 / 8
-
27.08.2019Muutmiskanne Ä 30030309 / M8
-
30.06.2019Muutmiskanne Ä 30030309 / 6
-
30.06.2019Muutmiskanne Ä 30030309 / 7
-
30.04.2019Muutmiskanne Ä 30030309 / 5
-
22.02.2019Muutmiskanne Ä 30030309 / M7
-
28.05.2018Muutmiskanne Ä 30030309 / M6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30030309 / 4
-
17.09.2012Muutmiskanne Ä 30030309 / 3
-
12.01.2012Muutmiskanne Ä 30030309 / M5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 30309 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |