Osaühing Forming
Registrisse kantud 10246699Osaühing Forming (registrikood 10246699) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Kihlevere küla, tegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). 2025. aasta müügitulu oli 130 769 eurot ja puhaskasum -9 751 eurot, bilansimaht 317 090 eurot. Juhatuse liige on Kuno Kõrgend. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.08.1997 (29 a 2 k) · Liilia, Kihlevere küla, 45215
Registriandmed KMKR EE100716498 · osakapital 41 638 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100716498
- Osakapital
- 41 638 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,2 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 87,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,6 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −41,1 % | 2024: +7,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 769 | 222 073 | 207 261 | 252 377 | 291 445 | 213 989 | 250 353 |
| Puhaskasum | -9 751 | 14 059 | 23 846 | 8 296 | 54 575 | 11 398 | 53 470 |
| Käibevara | 169 574 | 200 320 | 321 147 | 286 713 | 164 096 | 113 764 | 152 430 |
| Põhivara | 147 516 | 161 386 | 126 744 | 138 652 | 255 951 | 248 654 | 198 386 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 317 090 | 361 706 | 447 891 | 425 365 | 420 047 | 362 418 | 350 816 |
| Kohustised kokku | 10 899 | 45 764 | 10 003 | 11 323 | 14 301 | 11 246 | 11 042 |
| Omakapital | 306 191 | 315 942 | 437 888 | 414 042 | 405 746 | 351 172 | 339 774 |
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 6,3 % | 11,5 % | 3,3 % | 18,7 % | 5,3 % | 21,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 169 574 € · 53,5 %
- Põhivara 147 516 € · 46,5 %
- Lühiajalised kohustised 10 899 € · 3,4 %
- Omakapital 306 191 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 948 € | 4 704 € | 14 338 € | 3 |
| II kv 2026 | 13 757 € | 4 449 € | 54 841 € | 3 |
| I kv 2026 | 9 054 € | 4 507 € | 21 657 € | 3 |
| IV kv 2025 | 8 820 € | 4 623 € | 48 638 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 817 € | 4 623 € | 26 983 € | 3 |
| II kv 2025 | 12 507 € | 5 930 € | 45 094 € | 3 |
| I kv 2025 | 45 904 € | 7 421 € | 39 621 € | 3 |
| IV kv 2024 | 11 295 € | 6 999 € | 76 266 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 983 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 568 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 779 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 005 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40004334 / 7
-
02.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40004334 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40004334 / 5
-
26.10.2016Ümberkujundamiskanne Ä 40004334 / 4
-
07.11.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40004334 / M4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 4334 / 3
-
29.01.2003Toimiku dokumentide kontroll Ä 4334 / M2
-
28.11.2002Märkus Ä 4334 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |