Boardic Eesti OÜ
Registrisse kantud 10249976Boardic Eesti OÜ (registrikood 10249976) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Libatse küla, tegevusala puittaara ja puitaluste tootmine (EMTAK 16241). 2025. aasta müügitulu oli 9 657 945 eurot ja puhaskasum 420 560 eurot, bilansimaht 4 826 667 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Boardic AB. Juhatuse liige on Madis Tago. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.08.1997 (29 a 1 k) · Valgu tee 3, Libatse küla, 87202
Registriandmed KMKR EE100121193 · osakapital 6 400 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100121193
- Osakapital
- 6 400 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puittaara ja puitaluste tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,7 % | 2024: 13,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 2024: 75,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +1,3 % | 2024: +12,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 657 945 | 9 537 208 | 8 504 435 | 9 260 026 | 7 092 211 | 3 382 661 | 3 809 172 |
| Puhaskasum | 420 560 | 399 273 | 410 807 | 238 803 | 643 797 | -138 564 | -146 097 |
| Käibevara | 3 180 191 | 2 175 198 | 1 756 054 | 2 186 949 | 1 685 960 | 1 291 055 | 1 797 474 |
| Põhivara | 1 646 476 | 1 636 434 | 1 499 482 | 976 428 | 950 773 | 209 009 | 303 882 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 826 667 | 3 811 632 | 3 255 536 | 3 163 377 | 2 636 733 | 1 500 064 | 2 101 356 |
| Kohustised kokku | 1 511 370 | 916 895 | 760 072 | 1 078 720 | 790 879 | 411 399 | 874 127 |
| Omakapital | 3 315 297 | 2 894 737 | 2 495 464 | 2 084 657 | 1 845 854 | 1 088 665 | 1 227 229 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 4,2 % | 4,8 % | 2,6 % | 9,1 % | -4,1 % | -3,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 180 191 € · 65,9 %
- Põhivara 1 646 476 € · 34,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 511 370 € · 31,3 %
- Omakapital 3 315 297 € · 68,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16241 Puittaara ja puitaluste tootmine põhitegevus 8 454 632 €
-
46831 Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük 1 203 313 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 116 066 € | 174 341 € | 3 490 130 € | 44 |
| II kv 2026 | 99 523 € | 145 578 € | 4 238 080 € | 48 |
| I kv 2026 | 120 475 € | 124 262 € | 2 699 888 € | 45 |
| IV kv 2025 | 134 641 € | 136 227 € | 2 382 144 € | 46 |
| III kv 2025 | 158 998 € | 167 550 € | 3 086 820 € | 49 |
| II kv 2025 | 111 529 € | 150 016 € | 3 503 708 € | 48 |
| I kv 2025 | 56 447 € | 131 497 € | 2 297 249 € | 49 |
| IV kv 2024 | 147 803 € | 123 920 € | 3 079 822 € | 49 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 689 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 58 114 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 150,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 163 377 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 540 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Valgu tee 3L.ÕV/320976 · alates 17.12.2024
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Põhja-Pärnumaa vald 9 657 945 €
- 3. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 31,3 %
- 3. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 3 tk
- 6. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 9 657 945 €
- 8. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 420 560 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 10 470 |
| Müük avalikule sektorile | 391 | – |
| Toetused kokku | 0 | 10 470 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 391 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.07.2026Muutmiskanne Ä 30006521 / M8
-
27.01.2026Muutmiskanne Ä 30006521 / 20
-
05.11.2025Muutmiskanne Ä 30006521 / 19
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30006521 / 18
-
10.02.2022Muutmiskanne Ä 30006521 / 17
-
30.08.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 30006521 / 16
-
06.05.2021Muutmiskanne Ä 30006521 / 15
-
08.11.2018Muutmiskanne Ä 30006521 / 14
-
06.11.2018Muutmiskanne Ä 30006521 / M6
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30006521 / 13
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30006521 / 12
-
09.01.2018Muutmiskanne Ä 30006521 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |