osaühing KLEVARI
Registrisse kantud 10253149osaühing KLEVARI (registrikood 10253149) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Otepää linn, tegevusala hoonehalduse kombineeritud teenus (EMTAK 81101). 2025. aasta müügitulu oli 144 207 eurot ja puhaskasum 2 258 eurot, bilansimaht 267 089 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaan Uibo. Juhatuse liikmed on Helve-Ly Uibo, Jaan Uibo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.1997 (29 a 1 k) · Lipuväljak 9/1, Otepää linn, 67403
Registriandmed KMKR EE100497746 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100497746
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonehalduse kombineeritud teenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2024: 1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,6 % | 2024: 1,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,7 % | 2024: 48,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +3,3 % | 2024: −28,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 207 | 139 594 | 196 419 | 175 438 | 145 142 | 82 828 | 40 487 |
| Puhaskasum | 2 258 | 2 078 | 14 498 | 25 490 | 42 482 | 36 853 | 6 052 |
| Käibevara | 129 427 | 81 498 | 90 312 | 74 993 | 53 801 | 57 732 | 40 706 |
| Põhivara | 137 662 | 205 139 | 235 729 | 268 506 | 256 824 | 96 181 | 93 212 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 267 089 | 286 637 | 326 041 | 343 499 | 310 625 | 153 913 | 133 918 |
| Kohustised kokku | 126 237 | 148 043 | 189 525 | 221 481 | 214 097 | 99 867 | 116 725 |
| Omakapital | 140 852 | 138 594 | 136 516 | 122 018 | 96 528 | 54 046 | 17 193 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 1,5 % | 7,4 % | 14,5 % | 29,3 % | 44,5 % | 14,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 129 427 € · 48,5 %
- Põhivara 137 662 € · 51,5 %
- Lühiajalised kohustised 48 699 € · 18,2 %
- Pikaajalised kohustised 77 538 € · 29,0 %
- Omakapital 140 852 € · 52,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 901 € | 6 146 € | 99 454 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 396 € | 6 111 € | 35 707 € | 4 |
| I kv 2026 | 15 521 € | 6 519 € | 46 292 € | 4 |
| IV kv 2025 | 14 436 € | 7 328 € | 34 661 € | 4 |
| III kv 2025 | 13 385 € | 7 548 € | 35 327 € | 5 |
| II kv 2025 | 10 840 € | 5 970 € | 32 894 € | 5 |
| I kv 2025 | 10 614 € | 5 927 € | 29 623 € | 5 |
| IV kv 2024 | 15 066 € | 5 887 € | 49 954 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 634 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 049 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 151 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 985 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20007319 / 9
-
11.11.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20007319 / 8
-
18.10.2018Muutmiskanne Ä 20007319 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20007319 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20007319 / 5
-
25.11.2010Muutmiskanne Ä 20007319 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 7319 / 3
-
02.01.2007Muutmiskanne Ä 7319 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |