Ilukeskuse Osaühing
Registrisse kantud 10264697Ilukeskuse Osaühing (registrikood 10264697) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala parfüümide ja kosmeetika hulgimüük (EMTAK 46451). 2025. aasta müügitulu oli 119 434 eurot ja puhaskasum -545 eurot, bilansimaht 263 107 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heli Veskimägi. Juhatuse liige on Heli Veskimägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.09.1997 (29 a 0 k) · Kaupmehe tn 7, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE100224207 · osakapital 19 173 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100224207
- Osakapital
- 19 173 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2024: -4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,9 % | 2024: -49,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,3 % | 2024: 4,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −12,0 % | 2024: +3,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 119 434 | 135 663 | 131 024 | 124 139 | 145 475 | 170 274 | 205 757 |
| Puhaskasum | -545 | -5 843 | -34 346 | -34 475 | -28 831 | -3 062 | 670 |
| Käibevara | 85 505 | 94 406 | 96 127 | 90 551 | 118 657 | 135 575 | 151 399 |
| Põhivara | 177 602 | 180 698 | 182 887 | 177 850 | 180 020 | 179 203 | 177 756 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 107 | 275 104 | 279 014 | 268 401 | 298 677 | 314 778 | 329 155 |
| Kohustised kokku | 251 918 | 263 371 | 261 438 | 216 479 | 212 281 | 199 550 | 210 866 |
| Omakapital | 11 189 | 11 733 | 17 576 | 51 922 | 86 396 | 115 228 | 118 289 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | -4,3 % | -26,2 % | -27,8 % | -19,8 % | -1,8 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 505 € · 32,5 %
- Põhivara 177 602 € · 67,5 %
- Lühiajalised kohustised 78 030 € · 29,7 %
- Pikaajalised kohustised 173 888 € · 66,1 %
- Omakapital 11 189 € · 4,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46451 Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük põhitegevus 111 223 €
-
96221 Kosmeetiku iluhooldusteenused 8 211 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 591 € | 3 337 € | 21 970 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 266 € | 3 337 € | 29 090 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 546 € | 3 335 € | 25 984 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 346 € | 3 184 € | 25 372 € | 3 |
| III kv 2025 | 6 959 € | 4 775 € | 26 742 € | 3 |
| II kv 2025 | 7 000 € | 4 407 € | 33 451 € | 4 |
| I kv 2025 | 8 035 € | 4 361 € | 30 787 € | 4 |
| IV kv 2024 | 4 829 € | 4 184 € | 36 517 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 530 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 112 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 323 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 713 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 141 | 220 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Hariduskeskus · maksed 141 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAt Gatineau, we believe in harnessing the power of natural ingredients and cutting-edge biotechnology to create innovative, clinically proven skincare solutions. We combine over 90 years of trusted Parisian heritage with groundbreaking research to give you healthier, more youthful-looking skin. We’re committed to uncompromising quality and integrity, which means you can rely on Gatineau to
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10017208 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10017208 / 12
-
29.01.2018Muutmiskanne Ä 10017208 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10017208 / 10
-
13.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10017208 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10017208 / 8
-
01.12.2016Muutmiskanne Ä 10017208 / 7
-
29.02.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10017208 / 6
-
31.01.2012Muutmiskanne Ä 10017208 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 17208 / 4
-
19.09.2003Muutmiskanne Ä 17208 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |