OSAÜHING ARMAVEL
Registrisse kantud 10264705OSAÜHING ARMAVEL (registrikood 10264705) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). 2025. aasta müügitulu oli 125 997 eurot ja puhaskasum 14 622 eurot, bilansimaht 245 752 eurot. Juhatuse liikmed on Arvi Vebel, Mati Nõulik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.09.1997 (29 a 0 k) · Kesk-Sõjamäe tn 3e, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100327081 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100327081
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,8 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,7 % | 2024: 77,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 3,6 |
| Müügitulu kasv | +98,7 % | 2024: −47,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 997 | 63 421 | 121 176 | 138 561 | 84 314 | 144 912 | 269 900 |
| Puhaskasum | 14 622 | 1 405 | 3 363 | 51 147 | -23 479 | -18 925 | 2 423 |
| Käibevara | 205 127 | 180 536 | 189 419 | 168 080 | 134 067 | 154 253 | 170 882 |
| Põhivara | 40 625 | 43 125 | 45 833 | 48 125 | 1 753 | 5 960 | 10 167 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 245 752 | 223 661 | 235 252 | 216 205 | 135 820 | 160 213 | 181 049 |
| Kohustised kokku | 57 217 | 49 748 | 62 744 | 47 060 | 17 822 | 18 736 | 20 647 |
| Omakapital | 188 535 | 173 913 | 172 508 | 169 145 | 117 998 | 141 477 | 160 402 |
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2,2 % | 2,8 % | 36,9 % | -27,8 % | -13,1 % | 0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 205 127 € · 83,5 %
- Põhivara 40 625 € · 16,5 %
- Lühiajalised kohustised 57 217 € · 23,3 %
- Omakapital 188 535 € · 76,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine põhitegevus 103 970 €
-
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük 16 190 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 678 € | 333 € | 98 736 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 685 € | 1 000 € | 21 575 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 371 € | 505 € | 21 480 € | 0 |
| IV kv 2025 | 14 238 € | 712 € | 108 955 € | 1 |
| III kv 2025 | 386 € | 0 € | 12 534 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 123 € | 0 € | 7 375 € | 0 |
| I kv 2025 | 661 € | 452 € | 6 612 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 085 € | 430 € | 26 295 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 559 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 111 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 4,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 32 912 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mati Nõulik
- OSAÜHING MERIGEN Tegelik kasusaaja
- Garaažiomanike Mittetulundusühing Retke 7 Juhatuse liige
- Tulejoon OÜ Osanik
- Merisukk OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 31 874 | 73 712 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 26 511 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 5 363 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10017170 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10017170 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10017170 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10017170 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 17170 / 4
-
01.12.2006Muutmiskanne Ä 17170 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |