OÜ Puigar

Registrisse kantud 10272372
☆ Jälgi

OÜ Puigar (registrikood 10272372) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Puiga küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 457 835 eurot ja puhaskasum 18 124 eurot, bilansimaht 234 180 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 22.09.1997 (29 a 0 k) · Tööstuse tn 3, Puiga küla, 65502

Müügitulu 2025
458 tuh €
↓ −5,7 % vs 2024
Puhaskasum 2025
18 tuh €
↓ −9,1 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
3
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
3 521 €
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100426225 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100426225
Osakapital
2 550 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 14.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
EMTAK 47821
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
234 180 €
↑ +6,9 % vs 2024
Omakapital 2025
123 107 €
↑ +16 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
0100k200k300k400k500k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 4,0 % 2024: 4,1 %
Omakapitali tootlus (ROE) 14,7 % 2024: 18,8 %
Omakapitali osakaal varadest 52,6 % 2024: 48,4 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 4,9 2024: 3,3
Müügitulu kasv −5,7 % 2024: +5,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +5,0 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 457 835 485 252 459 760 482 640 434 130 359 406 313 867
Puhaskasum 18 124 19 943 8 108 8 705 6 533 2 595 6 228
Käibevara 196 023 171 466 147 919 157 595 124 153 127 007 134 546
Põhivara 38 157 47 566 43 699 54 838 56 495 60 925 65 355
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 234 180 219 032 191 618 212 433 180 648 187 932 199 901
Kohustised kokku 111 073 113 049 105 578 134 501 111 421 125 238 139 802
Omakapital 123 107 105 983 86 040 77 932 69 227 62 694 60 099
Kasumimarginaal 4,0 % 4,1 % 1,8 % 1,8 % 1,5 % 0,7 % 2,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 234 180 €
  • Käibevara 196 023 € · 83,7 %
  • Põhivara 38 157 € · 16,3 %
Rahastus 234 180 €
  • Lühiajalised kohustised 40 209 € · 17,2 %
  • Pikaajalised kohustised 70 864 € · 30,3 %
  • Omakapital 123 107 € · 52,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 4,9
Kohustised ÷ bilansimaht 47,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 16,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 448 340 €
  • 95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 9 495 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
10 885 €
↓ −40 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
3
2025: 5 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
05k10k15k20k25kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 10 885 € 5 802 € 57 987 € 3
II kv 2026 18 186 € 6 595 € 116 652 € 3
I kv 2026 10 908 € 6 222 € 34 425 € 4
IV kv 2025 18 288 € 9 208 € 169 500 € 4
III kv 2025 16 147 € 12 124 € 100 025 € 5
II kv 2025 22 005 € 13 235 € 149 945 € 5
I kv 2025 11 556 € 9 102 € 50 145 € 5
IV kv 2024 21 802 € 8 976 € 202 227 € 5

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)3 628 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)1 934 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest53,3 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive18,8 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)19 329 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 240 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

  • 07.10.2026 3 521,17 €
  • 29.09.2026 4 436,17 €

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Kristi Koppel
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 28.01.2025

Tegelikud kasusaajad

Kristi Koppel
Otsene osalus · Eesti · alates 23.01.2026

Osanikud

Kristi Koppel
2 550 € · 100 % · ainuomand · alates 16.01.2026
Tööstuse tn 3, Puiga küla, 65502
Juhata: 57.794031, 27.032219
ehitatud 1968 Samal aadressil teisi ettevõtteid ei ole

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
3 521,17 € (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
02,5k5k7,5k10k20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused – 8 648
Müük avalikule sektorile 5 096 9 119
Toetused kokku 0 8 648

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Võru Vallavalitsus · maksed 2 953 €
  • Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 473 €
  • Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 466 €
  • SA Võru Kannel · maksed 349 €
  • Võru Instituut · maksed 343 €
  • SA Sõmerpalu Hooldekodu · maksed 333 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 12.02.2026
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 14
  • 16.01.2026
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 13
  • 28.01.2025
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 12
  • 17.01.2025
    Muutmiskanne Ä 20008382 / M8
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 11
  • 14.12.2018
    Muutmiskanne Ä 20008382 / M7
  • 14.12.2018
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 10
  • 08.02.2018
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 9
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 8
  • 24.04.2012
    Muutmiskanne Ä 20008382 / 7
  • 19.03.2012
    Muutmiskanne Ä 20008382 / M6
  • 13.02.2012
    Muutmiskanne Ä 20008382 / M5

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 14.05.2026 Väikeettevõtja
2024 16.03.2025 Väikeettevõtja
2023 03.06.2024 Väikeettevõtja
2022 26.06.2023 Väikeettevõtja
2021 02.08.2022 Väikeettevõtja
2020 02.07.2021 Väikeettevõtja
2019 29.04.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –
1997 – –
1996 – –
1995 – –