Osaühing Velt & KO
Registrisse kantud 10278357Osaühing Velt & KO (registrikood 10278357) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 15 100 eurot ja puhaskasum 4 672 eurot, bilansimaht 28 074 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katrine Soeson. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Katrine Soeson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.1997 (29 a 0 k) · Pärnu mnt 235a, Tallinn, 11615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,3 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,0 % | 2024: 82,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,2 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | −13,8 % | 2024: +66,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 100 | 17 516 | 10 511 | 7 263 | 6 078 | 4 750 | 5 811 |
| Puhaskasum | 4 672 | 1 023 | 1 130 | -3 997 | 8 811 | 1 239 | 2 879 |
| Käibevara | 25 908 | 22 175 | 15 702 | 16 183 | 16 395 | 6 981 | 7 125 |
| Põhivara | 2 166 | 3 033 | 3 900 | 4 767 | 5 633 | 6 500 | 7 366 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 074 | 25 208 | 19 602 | 20 950 | 22 028 | 13 481 | 14 491 |
| Kohustised kokku | 2 538 | 4 344 | 1 020 | 3 498 | 578 | 842 | 3 092 |
| Omakapital | 25 536 | 20 864 | 18 582 | 17 452 | 21 450 | 12 639 | 11 399 |
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 5,8 % | 10,8 % | -55,0 % | 145,0 % | 26,1 % | 49,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 908 € · 92,3 %
- Põhivara 2 166 € · 7,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 538 € · 9,0 %
- Omakapital 25 536 € · 91,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Lahhentagge OÜ | 0,05 % | 2 € | 16.08.2023 | 20 072 €2024 |
| Osaühing Matsimoka | 0,02 % | 20 € | 16.08.2023 | 4 054 092 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Lahhentagge OÜ 0,05 %
-
Osaühing Matsimoka 0,02 %
Skeem
LEI 254900OMQJ57PX2G0X86
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 235a, Tallinn, 11615
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.08.2026Muutmiskanne Ä 10017586 / 14
-
16.10.2025Muutmiskanne Ä 10017586 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10017586 / 12
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10017586 / 11
-
02.04.2019Muutmiskanne Ä 10017586 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10017586 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10017586 / 8
-
22.12.2016Muutmiskanne Ä 10017586 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10017586 / 6
-
30.06.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10017586 / 5
-
23.12.2010Muutmiskanne Ä 10017586 / 4
-
14.10.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10017586 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |