osaühing Harmet
Registrisse kantud 10282927osaühing Harmet (registrikood 10282927) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Kumna küla, tegevusala kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine (EMTAK 16231). 2025. aasta müügitulu oli 62 420 424 eurot ja puhaskasum 265 065 eurot, bilansimaht 25 313 846 eurot. Ettevõttel on osalus 9 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ivar Valdmaa, Toomas Linamäe, Toomas Kalev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.1997 (29 a 0 k) · Puusepa tee 4, Kumna küla, 76614
Registriandmed KMKR EE100435656 · osakapital 28 454 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100435656
- Osakapital
- 28 454 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -20,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,6 % | 2024: -235,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,0 % | 2024: 22,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +116,1 % | 2024: −55,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 420 424 | 28 882 462 | 65 242 981 | 109 072 200 | 65 005 711 | 65 772 999 | 82 534 842 |
| Puhaskasum | 265 065 | -5 906 703 | -5 377 629 | 530 434 | -3 352 437 | 632 455 | 1 070 273 |
| Käibevara | 22 858 002 | 8 509 221 | 9 784 354 | 33 332 846 | 27 446 033 | 25 614 712 | 21 930 217 |
| Põhivara | 2 455 844 | 2 528 340 | 3 408 166 | 3 794 054 | 3 989 487 | 3 949 243 | 5 715 387 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 313 846 | 11 037 561 | 13 192 520 | 37 126 900 | 31 435 520 | 29 563 955 | 27 645 604 |
| Kohustised kokku | 22 538 455 | 8 527 235 | 4 775 491 | 23 232 242 | 18 071 296 | 12 847 294 | 11 561 398 |
| Omakapital | 2 775 391 | 2 510 326 | 8 417 029 | 13 894 658 | 13 364 224 | 16 716 661 | 16 084 206 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -20,5 % | -8,2 % | 0,5 % | -5,2 % | 1,0 % | 1,3 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 728 932 | 35 148 447 | 100 829 945 | 139 815 286 | 80 125 001 | 82 942 672 | 96 910 027 |
| Puhaskasum | 1 049 773 | -5 925 794 | -6 306 535 | 1 532 812 | -4 267 123 | 580 796 | 2 341 659 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 29 246 174 | 14 568 064 | 20 241 342 | 61 803 245 | 42 270 047 | 37 349 883 | 33 624 813 |
| Kohustised kokku | 22 831 442 | 8 901 101 | 8 804 509 | 44 112 681 | 26 039 116 | 16 834 708 | 13 560 420 |
| Omakapital | 6 414 732 | 5 666 963 | 11 436 833 | 17 690 564 | 16 230 931 | 20 515 175 | 20 064 393 |
| Töötajaid | 376 | 330 | 659 | 819 | 712 | 753 | 718 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 858 002 € · 90,3 %
- Põhivara 2 455 844 € · 9,7 %
- Lühiajalised kohustised 22 470 509 € · 88,8 %
- Pikaajalised kohustised 67 946 € · 0,3 %
- Omakapital 2 775 391 € · 11,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16231 Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine põhitegevus 60 977 893 €
-
43241 Muud ehituspaigaldustööd 752 907 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 562 138 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 127 486 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 440 422 € | 2 046 053 € | 26 894 343 € | 452 |
| II kv 2026 | 526 717 € | 2 010 820 € | 28 809 696 € | 449 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 865 006 € | 24 152 171 € | 452 |
| IV kv 2025 | 1 110 241 € | 1 761 736 € | 26 321 279 € | 397 |
| III kv 2025 | 766 657 € | 1 467 513 € | 16 911 064 € | 350 |
| II kv 2025 | 1 344 092 € | 1 384 369 € | 13 024 062 € | 301 |
| I kv 2025 | 1 167 720 € | 1 236 289 € | 6 062 401 € | 292 |
| IV kv 2024 | 963 560 € | 1 219 471 € | 10 996 115 € | 276 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 480 141 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 682 018 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 142,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 964 781 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 902 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Osaühing Rosier Team
- Osaühing Prategli Invest Osanik
- osaühing Jazz Pesulad Osanik
- PRATEGLI INFRA OÜ Osanik
- Osaühing Merion Halduse Osanik
- OÜ Sõbra Spordihall Osanik
- Osaühing CMB INVEST Osanik
- Saluto OÜ Osanik
- OÜ Rocca Spordikeskus Osanik
-
Ivar Valdmaa
- Osaühing Prategli Invest Tegelik kasusaaja
- osaühing Jazz Pesulad Juhatuse liige
- OÜ Harmet Metall Tegelik kasusaaja
- Combifood OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Harmet Modular Building Tegelik kasusaaja
- Osaühing EESTI KRAANAVABRIK Tegelik kasusaaja
- Tabasalu Keskus OÜ Juhatuse liige
- EESTI GOLFI LIIT Juhatuse liige
-
Toomas Linamäe
- Osaühing Prategli Invest Tegelik kasusaaja
- osaühing Jazz Pesulad Tegelik kasusaaja
- OÜ Harmet Metall Tegelik kasusaaja
- Combifood OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Harmet Modular Building Tegelik kasusaaja
- Osaühing EESTI KRAANAVABRIK Tegelik kasusaaja
- RENTHAL HART OÜ Tegelik kasusaaja
- Electrical engineering OÜ Tegelik kasusaaja
-
Toomas Kalev
- OÜ Harmet Metall Juhatuse liige
- OÜ Harmet Modular Building Juhatuse liige
- Electrical engineering OÜ Juhatuse liige
- ITT Capital OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Moodul Ekspert Tegelik kasusaaja
- TEMM Capital OÜ Tegelik kasusaaja
- ATH Trade OÜ Juhatuse liige
- MTÜ HALDUSÜHING VALLI Juhatuse liige
-
Alo Tamm
- OÜ Harmet Metall Juhatuse liige
- OÜ Harmet Modular Building Tegelik kasusaaja
- Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Juhatuse liige
- OÜ NG Investeeringud Osanik
- Eesti Puitmajaliit Tegelik kasusaaja
- OÜ Moodul Ekspert Tegelik kasusaaja
- ATH Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- Hanstep OÜ Tegelik kasusaaja
-
Barex Partners osaühing
- ITT Capital OÜ Osanik
- TEMM Capital OÜ Osanik
- Artti Modul OÜ Osanik
-
Hanstep OÜ
- Artti Modul OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (9)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| THORN Engineering OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Harmet Finland OÜ | 90 % | 2 250 € | 01.09.2023 | – |
| OÜ Harmet Metall | 90 % | 2 250 € | 02.09.2023 | 5 593 664 €2025 |
| Electrical engineering OÜ | 85 % | 2 125 € | 01.09.2023 | 332 585 €2025 |
| Harmet Bathroom OÜ Likvideerimisel | 80 % | 2 240 € | 01.09.2023 | 232 €2024 |
| OÜ Harmet Modular Building | 80 % | 2 000 € | 12.03.2024 | 3 998 418 €2025 |
| Harmet Prefab OÜ | 77,44 % | 1 936 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| 369RING OÜ | 75 % | 1 875 € | 01.09.2023 | 0 €2023 |
| ATH Trade OÜ | 33 % | 825 € | 01.09.2023 | 98 660 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Osaühing Rosier Team 70 %
-
Hanstep OÜ 10 %
Osalused ja nende osalused (10)
-
THORN Engineering OÜ 100 %
-
Harmet Finland OÜ 90 %
-
OÜ Harmet Metall 90 %
-
Harmet Bathroom OÜ 80 %
-
-
Harmet Prefab OÜ 77,44 %
-
369RING OÜ 75 %
-
ATH Trade OÜ 33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Harku vald 62 420 424 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Harku vald 47 tk
- 2. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Harku vald 25 313 846 €
- 2. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Harku vald 1 771 829 €
- 2. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 10 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 421 357 | 753 461 |
| Müük avalikule sektorile | 350 472 | 179 704 |
| Toetused kokku | 1 421 357 | 753 461 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus · toetus 1 330 359 €
- SA Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus · maksed 319 286 €
- Tallinna Tehnikaülikool · toetus 87 651 €
- Eesti Töötukassa · maksed 27 776 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 3 346 €
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 3 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10018188 / 15
-
27.09.2022Kommertspandi avamiskanne K 10018188 / 14
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10018188 / 13
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 10018188 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10018188 / 11
-
24.05.2017Kommertspandi avamiskanne K 10018188 / 10
-
28.03.2017Muutmiskanne Ä 10018188 / 9
-
27.03.2017Muutmiskanne Ä 10018188 / M3
-
24.03.2014Kommertspandi avamiskanne K 10018188 / 8
-
26.06.2013Muutmiskanne Ä 10018188 / 7
-
04.06.2013Muutmiskanne Ä 10018188 / M2
-
14.09.2012Kommertspandi avamiskanne K 10041109 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.10.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 27.08.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |