Osaühing Marsistar
Registrisse kantud 10285239Osaühing Marsistar (registrikood 10285239) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -6 124 eurot, bilansimaht 910 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alar Siht. Juhatuse liige on Alar Siht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.1997 (29 a 0 k) · Kõlviku tee 42, Tallinn, 11913
Registriandmed KMKR EE100333567 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100333567
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: -137,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -57,6 % | 2023: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 74,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 7 867 | 21 191 | 51 609 | 27 179 |
| Puhaskasum | -6 124 | -7 698 | -2 800 | 5 887 | 25 860 | 2 832 |
| Käibevara | 264 | 5 480 | 13 547 | 28 017 | 35 862 | 8 405 |
| Põhivara | 646 | 194 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 910 | 5 674 | 13 547 | 28 017 | 35 862 | 8 405 |
| Kohustised kokku | 1 434 | 74 | 250 | 1 921 | 3 653 | 56 |
| Omakapital | -524 | 5 600 | 13 297 | 26 096 | 32 209 | 8 349 |
| Kasumimarginaal | – | – | -35,6 % | 27,8 % | 50,1 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 264 € · 29,0 %
- Põhivara 646 € · 71,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 434 € · 157,6 %
- Omakapital -524 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 157,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 88 € | 88 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 42 € | 42 € | 50 € | 0 |
| IV kv 2024 | 60 € | 60 € | 36 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10018485 / 10
-
02.12.2019Muutmiskanne Ä 10018485 / 9
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 10018485 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10018485 / 7
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10018485 / 6
-
28.11.2011Muutmiskanne Ä 10018485 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 18485 / 5
-
23.04.2007Muutmiskanne Ä 18485 / 4
-
21.03.2003Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 18485 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |