Osaühing DAKT
Registrisse kantud 10295739Osaühing DAKT (registrikood 10295739) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala isolatsioonitööd (EMTAK 43231). 2025. aasta müügitulu oli 419 845 eurot ja puhaskasum 56 643 eurot, bilansimaht 1 035 231 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Dag Trink, Katrin Trink. Maksuvõlg on 2 393,70 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.1997 (29 a 0 k) · Raba tn 37, Pärnu linn, 80010
Registriandmed KMKR EE100118449 · osakapital 21 410 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100118449
- Osakapital
- 21 410 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Isolatsioonitööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,5 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2024: 3,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,1 % | 2024: 70,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +14,2 % | 2024: −9,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 419 845 | 367 488 | 406 966 | 372 310 | 372 854 | 439 219 | 439 426 |
| Puhaskasum | 56 643 | 22 669 | 60 016 | 33 626 | 36 063 | 35 715 | 2 843 |
| Käibevara | 906 118 | 842 300 | 847 946 | 783 451 | 757 285 | 732 180 | 723 836 |
| Põhivara | 129 113 | 142 899 | 154 747 | 166 110 | 175 247 | 186 092 | 217 260 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 035 231 | 985 199 | 1 002 693 | 949 561 | 932 532 | 918 272 | 941 096 |
| Kohustised kokku | 288 625 | 295 236 | 335 399 | 342 283 | 358 879 | 380 682 | 439 222 |
| Omakapital | 746 606 | 689 963 | 667 294 | 607 278 | 573 653 | 537 590 | 501 874 |
| Kasumimarginaal | 13,5 % | 6,2 % | 14,7 % | 9,0 % | 9,7 % | 8,1 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 906 118 € · 87,5 %
- Põhivara 129 113 € · 12,5 %
- Lühiajalised kohustised 288 325 € · 27,9 %
- Pikaajalised kohustised 300 € · 0,0 %
- Omakapital 746 606 € · 72,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43231 Isolatsioonitööd põhitegevus 333 031 €
-
46832 Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük 79 987 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 5 226 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 31 680 € | 8 685 € | 166 869 € | 5 |
| II kv 2026 | 25 499 € | 8 545 € | 136 624 € | 5 |
| I kv 2026 | 23 571 € | 8 711 € | 124 370 € | 5 |
| IV kv 2025 | 25 796 € | 9 454 € | 123 245 € | 6 |
| III kv 2025 | 27 641 € | 9 330 € | 132 914 € | 7 |
| II kv 2025 | 23 428 € | 9 164 € | 149 294 € | 7 |
| I kv 2025 | 32 711 € | 8 857 € | 101 388 € | 7 |
| IV kv 2024 | 26 826 € | 7 403 € | 159 610 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 560 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 895 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 623 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 113 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 393,70 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 10 316,72 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Katrin Trink
- Osaühing Dakt Rent Juhatuse liige
-
Dag Trink
- Osaühing Dakt Rent Juhatuse liige
- Pärnu linn, Hospidali tn 11, Hospidali tn 11y korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Dakt Rent | 100 % | 25 564 € | 01.09.2023 | 12 550 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing Dakt Rent 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Pärnu maakond 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubHermeetikud, silikoonid, mastiksid ja vuugitäited professionaalseks tihendamiseks. Tutvu Dakt.ee kvaliteetsete tihendusmaterjalidega.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 2393.7 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30007202 / 12
-
24.09.2018Muutmiskanne Ä 30007202 / 11
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30007202 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30007202 / 9
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30007202 / 8
-
18.04.2011Muutmiskanne Ä 30007202 / 7
-
22.02.2010Muutmiskanne Ä 30007202 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 7202 / 5
-
03.10.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 7202 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |