OÜ Ventri
Registrisse kantud 10305386OÜ Ventri (registrikood 10305386) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Mändjala küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 244 eurot ja puhaskasum -6 324 eurot, bilansimaht 124 948 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Pärn. Juhatuse liige on Andres Pärn. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.1997 (28 a 11 k) · Rannamaa tee 3, Mändjala küla, 93871
Registriandmed KMKR EE100380125 · osakapital 17 383 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100380125
- Osakapital
- 17 383 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -508,4 % | 2024: -468,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,0 % | 2024: -9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,9 % | 2024: 43,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +14,1 % | 2024: +36,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 244 | 1 090 | 796 | 3 021 | 4 280 | 0 | 1 889 |
| Puhaskasum | -6 324 | -5 108 | -13 602 | -17 700 | -13 006 | -15 209 | -20 693 |
| Käibevara | 830 | 612 | 2 415 | 9 285 | 24 688 | 378 | 502 |
| Põhivara | 124 118 | 124 708 | 123 381 | 123 381 | 123 381 | 252 488 | 252 403 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 124 948 | 125 320 | 125 796 | 132 666 | 148 069 | 252 866 | 252 905 |
| Kohustised kokku | 76 313 | 70 361 | 65 582 | 58 850 | 56 553 | 148 343 | 133 173 |
| Omakapital | 48 635 | 54 959 | 60 214 | 73 816 | 91 516 | 104 523 | 119 732 |
| Kasumimarginaal | -508,4 % | -468,6 % | -1 708,8 % | -585,9 % | -303,9 % | – | -1 095,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 830 € · 0,7 %
- Põhivara 124 118 € · 99,3 %
- Lühiajalised kohustised 76 313 € · 61,1 %
- Omakapital 48 635 € · 38,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 173 € | 0 € | 1 244 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 37 € | 0 € | 1 090 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRannamaa tee 3, Mändjala küla, 93871
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10019013 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10019013 / 11
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 10019013 / 10
-
13.04.2015Muutmiskanne Ä 10019013 / 9
-
30.12.2014Muutmiskanne Ä 10019013 / 8
-
16.12.2014Muutmiskanne Ä 10019013 / M6
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 10019013 / 7
-
16.12.2011Muutmiskanne Ä 10019013 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 19013 / 5
-
28.01.2008Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 19013 / 4
-
08.01.2008Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 19013 / M5
-
28.11.2007Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 19013 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |