Osaühing Estrum
Registrisse kantud 10308472Osaühing Estrum (registrikood 10308472) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 37 600 eurot ja puhaskasum 6 403 eurot, bilansimaht 34 177 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rünno Nukke. Juhatuse liige on Rünno Nukke. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.10.1997 (28 a 11 k) · Graniidi tn 2, Tallinn, 10413
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,0 % | 2024: 34,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,9 % | 2024: 58,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,6 % | 2024: 91,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,6 | 2024: 11,0 |
| Müügitulu kasv | −4,9 % | 2024: +1,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 600 | 39 550 | 38 903 | 35 960 | 26 400 | 27 792 | 12 935 |
| Puhaskasum | 6 403 | 13 774 | 9 702 | 3 552 | 10 205 | 14 712 | 6 466 |
| Käibevara | 33 974 | 25 415 | 22 315 | 22 051 | 23 932 | 18 632 | 9 705 |
| Põhivara | 203 | 535 | 865 | 1 197 | 717 | 897 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 177 | 25 950 | 23 180 | 23 248 | 24 649 | 19 529 | 9 705 |
| Kohustised kokku | 3 551 | 2 306 | 1 681 | 1 450 | 1 167 | 795 | 683 |
| Omakapital | 30 626 | 23 644 | 21 499 | 21 798 | 23 482 | 18 734 | 9 022 |
| Kasumimarginaal | 17,0 % | 34,8 % | 24,9 % | 9,9 % | 38,7 % | 52,9 % | 50,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 974 € · 99,4 %
- Põhivara 203 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 3 551 € · 10,4 %
- Omakapital 30 626 € · 89,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 759 € | 851 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 746 € | 839 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 707 € | 799 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 891 € | 998 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 254 € | 1 368 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 914 € | 1 479 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 1 984 € | 1 334 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 2 060 € | 1 562 € | 0 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 253 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 284 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10018489 / 10
-
13.06.2019Muutmiskanne Ä 10018489 / 9
-
31.05.2019Muutmiskanne Ä 10018489 / M9
-
10.05.2019Muutmiskanne Ä 10018489 / M8
-
02.05.2019Muutmiskanne Ä 10018489 / M7
-
18.04.2019Muutmiskanne Ä 10018489 / 8
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 10018489 / 7
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10018489 / 6
-
10.02.2011Muutmiskanne Ä 10018489 / 5
-
06.07.2009Muutmiskanne Ä 18489 / 4
-
15.05.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 18489 / M5
-
15.03.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 18489 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |