Osaühing SPD
Registrisse kantud 10309543Osaühing SPD (registrikood 10309543) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 44 935 eurot ja puhaskasum -37 082 eurot, bilansimaht 892 166 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Tammoja. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Carmen Tammoja, Mart Tammoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.10.1997 (28 a 11 k) · Laki tn 16-302, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE100831768 · osakapital 12 782 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100831768
- Osakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -82,5 % | 2024: 48,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,7 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,7 % | 2024: 46,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −16,6 % | 2024: −56,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 935 | 53 882 | 124 024 | 38 970 | 151 605 | 54 740 | 82 660 |
| Puhaskasum | -37 082 | 25 918 | 23 902 | -93 223 | -142 966 | 128 246 | -6 292 |
| Käibevara | 255 323 | 309 676 | 202 204 | 194 111 | 184 935 | 370 602 | 55 805 |
| Põhivara | 636 843 | 955 794 | 1 033 291 | 695 633 | 707 257 | 676 371 | 605 417 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 892 166 | 1 265 470 | 1 235 495 | 889 744 | 892 192 | 1 046 973 | 661 222 |
| Kohustised kokku | 342 105 | 678 327 | 674 270 | 353 234 | 262 459 | 274 274 | 16 769 |
| Omakapital | 550 061 | 587 143 | 561 225 | 536 510 | 629 733 | 772 699 | 644 453 |
| Kasumimarginaal | -82,5 % | 48,1 % | 19,3 % | -239,2 % | -94,3 % | 234,3 % | -7,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 255 323 € · 28,6 %
- Põhivara 636 843 € · 71,4 %
- Lühiajalised kohustised 342 105 € · 38,3 %
- Omakapital 550 061 € · 61,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 25 770 €
-
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus 13 620 €
-
68321 Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) 3 220 €
-
68121 Hoonestusprojektide arendus 2 325 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 865 € | 1 754 € | 1 720 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 321 € | 1 757 € | 4 599 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 059 € | 1 723 € | 5 586 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 829 € | 1 839 € | 7 121 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 971 € | 2 046 € | 4 106 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 121 € | 1 839 € | 4 669 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 368 € | 1 788 € | 4 867 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 066 € | 1 688 € | 3 773 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 622 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 585 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 94,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 108,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 573 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 124 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Tammoja
- OÜ Thormi Osanik
- Lind Keraamika OÜ Osanik
- E29 Arendus OÜ Juhatuse liige
- Tallinna Kriketiklubi Juhatuse liige
- Apametsa Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- T7 arendus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Carmen Tammoja
- Näotreening OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| E29 Arendus OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 47 350 €2024 |
| Apametsa Arendus OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 0 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
E29 Arendus OÜ 100 %
-
Apametsa Arendus OÜ 50 %
Skeem
LEI 9845007C3B5RF3WF2A95 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.04.2026Muutmiskanne Ä 10018269 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10018269 / 13
-
17.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10018269 / 12
-
21.09.2020Muutmiskanne Ä 10018269 / 11
-
18.09.2020Muutmiskanne Ä 10018269 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10018269 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10018269 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10018269 / 7
-
11.10.2012Muutmiskanne Ä 10018269 / 6
-
14.05.2012Muutmiskanne Ä 10018269 / 5
-
31.01.2012Muutmiskanne Ä 10018269 / M6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 18269 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |