Osaühing GALLO
Registrisse kantud 10312137Osaühing GALLO (registrikood 10312137) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük (EMTAK 46499). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -186 eurot, bilansimaht 7 038 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Svjatoslav Galitski. Juhatuse liige on Svjatoslav Galitski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.1997 (28 a 11 k) · Erika tn 17, Tallinn, 10416
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,6 % | 2024: -2,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,4 % | 2024: 60,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -186 | -124 | -365 | -113 | -113 | -9 | -131 |
| Käibevara | 8 | 4 | 28 | 28 | 41 | 154 | 43 |
| Põhivara | 7 030 | 7 030 | 7 030 | 7 030 | 7 030 | 7 030 | 7 030 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 038 | 7 034 | 7 058 | 7 058 | 7 071 | 7 184 | 7 073 |
| Kohustised kokku | 3 000 | 2 810 | 2 710 | 2 345 | 2 245 | 2 245 | 0 |
| Omakapital | 4 038 | 4 224 | 4 348 | 4 713 | 4 826 | 4 939 | 7 073 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 € · 0,1 %
- Põhivara 7 030 € · 99,9 %
- Pikaajalised kohustised 3 000 € · 42,6 %
- Omakapital 4 038 € · 57,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 102 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 86 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 60 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 49 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 49 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Svjatoslav Galitski
- Raudkull Glass OÜ Osanik
- osaühing Raudkull Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10019848 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10019848 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10019848 / 7
-
24.10.2017Muutmiskanne Ä 10019848 / 6
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10019848 / 5
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 10019848 / 4
-
27.05.2011Muutmiskanne Ä 10019848 / 3
-
23.05.2011Muutmiskanne Ä 10019848 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 19848 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1995 | – | – |