Osaühing Pambu
Registrisse kantud 10314509Osaühing Pambu (registrikood 10314509) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala pealisrõivaste tootmine (EMTAK 14211). 2025. aasta müügitulu oli 485 715 eurot ja puhaskasum 176 329 eurot, bilansimaht 2 467 776 eurot. Juhatuse liikmed on Aadu Kuusk, Anne Kuusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.1997 (28 a 11 k) · Põllu tn 2c, Pärnu linn, 80029
Registriandmed KMKR EE100082313 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100082313
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Pealisrõivaste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,3 % | 2024: 23,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,4 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,7 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,5 | 2024: 20,9 |
| Müügitulu kasv | −3,2 % | 2024: −4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 485 715 | 501 801 | 525 079 | 546 560 | 879 686 | 875 792 | 663 890 |
| Puhaskasum | 176 329 | 116 196 | 115 650 | -15 343 | 261 506 | 150 609 | 169 133 |
| Käibevara | 1 895 850 | 1 819 380 | 1 782 988 | 1 479 958 | 1 452 499 | 1 482 458 | 1 201 463 |
| Põhivara | 571 926 | 478 491 | 432 397 | 632 117 | 767 274 | 491 463 | 609 679 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 467 776 | 2 297 871 | 2 215 385 | 2 112 075 | 2 219 773 | 1 973 921 | 1 811 142 |
| Kohustised kokku | 80 663 | 87 087 | 68 612 | 71 275 | 90 144 | 95 278 | 83 108 |
| Omakapital | 2 387 113 | 2 210 784 | 2 146 773 | 2 040 800 | 2 129 629 | 1 878 643 | 1 728 034 |
| Kasumimarginaal | 36,3 % | 23,2 % | 22,0 % | -2,8 % | 29,7 % | 17,2 % | 25,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 895 850 € · 76,8 %
- Põhivara 571 926 € · 23,2 %
- Lühiajalised kohustised 80 663 € · 3,3 %
- Omakapital 2 387 113 € · 96,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 41 924 € | 41 718 € | 123 859 € | 22 |
| II kv 2026 | 55 296 € | 42 290 € | 132 568 € | 28 |
| I kv 2026 | 36 548 € | 37 210 € | 158 571 € | 29 |
| IV kv 2025 | 33 068 € | 33 477 € | 86 240 € | 27 |
| III kv 2025 | 35 052 € | 37 273 € | 151 281 € | 26 |
| II kv 2025 | 35 867 € | 36 178 € | 113 490 € | 26 |
| I kv 2025 | 47 538 € | 39 616 € | 147 374 € | 28 |
| IV kv 2024 | 32 153 € | 33 333 € | 88 186 € | 25 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 975 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 906 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 286 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 216 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 7 666 €
- 9. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 176 329 €
- 11. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 2 387 113 €
- 14. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 2 467 776 €
- 33. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 7,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 39 613 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Viru Vangla · maksed 19 409 €
- Tallinna Vangla · maksed 10 619 €
- Tartu Vangla · maksed 9 585 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30007681 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30007681 / 7
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30007681 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30007681 / 5
-
28.12.2011Muutmiskanne Ä 30007681 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 7681 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1995 | – | – |