NEURON SYSTEMS OÜ
Registrisse kantud 10319286NEURON SYSTEMS OÜ (registrikood 10319286) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2025. aasta müügitulu oli 522 883 eurot ja puhaskasum 60 516 eurot, bilansimaht 276 843 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gunnar Raadi. Juhatuse liige on Gunnar Raadi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.1997 (28 a 11 k) · Teguri tn 45b, Tartu linn, 51013
Registriandmed KMKR EE100041118 · osakapital 22 369 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100041118
- Osakapital
- 22 369 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2024: 10,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,5 % | 2024: 36,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,1 % | 2024: 74,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −3,9 % | 2024: +22,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 522 883 | 544 220 | 444 518 | 405 396 | 457 823 | 443 380 | 497 692 |
| Puhaskasum | 60 516 | 56 727 | 6 033 | -15 610 | 3 140 | 11 283 | 17 499 |
| Käibevara | 234 020 | 170 017 | 138 664 | 134 629 | 123 787 | 129 978 | 125 369 |
| Põhivara | 42 823 | 37 686 | 7 609 | 10 883 | 32 018 | 37 523 | 40 494 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 276 843 | 207 703 | 146 273 | 145 512 | 155 805 | 167 501 | 165 863 |
| Kohustised kokku | 71 784 | 53 161 | 44 458 | 49 730 | 39 413 | 47 149 | 49 644 |
| Omakapital | 205 059 | 154 542 | 101 815 | 95 782 | 116 392 | 120 352 | 116 219 |
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 10,4 % | 1,4 % | -3,9 % | 0,7 % | 2,5 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 234 020 € · 84,5 %
- Põhivara 42 823 € · 15,5 %
- Lühiajalised kohustised 71 784 € · 25,9 %
- Omakapital 205 059 € · 74,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus põhitegevus 205 000 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 120 000 €
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük 90 000 €
-
95101 Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus 43 000 €
-
63101 Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus 35 000 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 19 800 €
-
7112 Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon 10 070 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 595 € | 10 794 € | 87 403 € | 5 |
| II kv 2026 | 26 556 € | 10 794 € | 110 642 € | 5 |
| I kv 2026 | 30 667 € | 13 230 € | 159 403 € | 5 |
| IV kv 2025 | 28 349 € | 15 321 € | 114 292 € | 6 |
| III kv 2025 | 42 135 € | 15 013 € | 187 297 € | 6 |
| II kv 2025 | 22 786 € | 14 536 € | 102 851 € | 6 |
| I kv 2025 | 47 063 € | 13 886 € | 236 569 € | 6 |
| IV kv 2024 | 25 788 € | 9 783 € | 164 680 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 198 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 598 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 43,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 134 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 384 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 10 086 €
- 22. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 11,6 %
- 22. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 87 147 €
- 30. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 1 tk
- 36. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Muud teenused (EMTAK 96) 41 144 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 41 144 | 68 395 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Valgamaa Kutseõppekeskus · maksed 31 968 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 5 186 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 1 818 €
- SA Alutaguse Hoolekeskus · maksed 1 717 €
- SA Tartu Eluasemefond · maksed 350 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 106 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubNeuron Systems pakub IT teenuseid, võrgu- ja hooneautomaatika lahendusi äriklientidele alates 1995. aastast. 70+ rahulolev klient, 300+ hooldusalust serverit.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20009726 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20009726 / 8
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20009726 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20009726 / 6
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 20009726 / 5
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 20009726 / M3
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 20009726 / 4
-
24.09.2009Muutmiskanne Ä 9726 / 3
-
09.09.2009Muutmiskanne Ä 9726 / M2
-
25.08.2009Muutmiskanne Ä 9726 / 2
-
12.06.2009Muutmiskanne Ä 9726 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |