OÜ EESTI MURUD
Registrisse kantud 10322673OÜ EESTI MURUD (registrikood 10322673) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tähtvere küla, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 477 178 eurot ja puhaskasum 85 381 eurot, bilansimaht 289 621 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oliver Tampuu. Juhatuse liige on Oliver Tampuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.1997 (28 a 10 k) · Muru, Tähtvere küla, 61410
Registriandmed KMKR EE100289006 · osakapital 6 392 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100289006
- Osakapital
- 6 392 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,9 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 43,8 % | 2024: 15,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,3 % | 2024: 38,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +19,4 % | 2024: −10,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 477 178 | 399 658 | 447 194 | 484 357 | 457 669 | 572 841 | 296 674 |
| Puhaskasum | 85 381 | 16 893 | 14 136 | 12 421 | 15 630 | 10 970 | -10 307 |
| Käibevara | 179 266 | 157 507 | 143 083 | 157 100 | 167 100 | 179 915 | 181 097 |
| Põhivara | 110 355 | 125 209 | 140 063 | 98 686 | 108 642 | 117 055 | 127 011 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 289 621 | 282 716 | 283 146 | 255 786 | 275 742 | 296 970 | 308 108 |
| Kohustised kokku | 94 715 | 173 191 | 189 514 | 176 290 | 208 667 | 242 502 | 264 610 |
| Omakapital | 194 906 | 109 525 | 93 632 | 79 496 | 67 075 | 54 468 | 43 498 |
| Kasumimarginaal | 17,9 % | 4,2 % | 3,2 % | 2,6 % | 3,4 % | 1,9 % | -3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 179 266 € · 61,9 %
- Põhivara 110 355 € · 38,1 %
- Lühiajalised kohustised 54 029 € · 18,7 %
- Pikaajalised kohustised 40 686 € · 14,0 %
- Omakapital 194 906 € · 67,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid põhitegevus 255 190 €
-
01301 Taimede paljundamine 221 988 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 054 € | 4 514 € | 179 637 € | 2 |
| II kv 2026 | 29 531 € | 4 514 € | 242 573 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 061 € | 4 280 € | -222 € | 2 |
| IV kv 2025 | 19 872 € | 4 282 € | 91 497 € | 2 |
| III kv 2025 | 32 830 € | 4 415 € | 262 810 € | 3 |
| II kv 2025 | 29 381 € | 4 282 € | 224 663 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 905 € | 4 105 € | 27 980 € | 2 |
| IV kv 2024 | 10 398 € | 4 748 € | 78 129 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 351 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 59 879 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 447 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oliver Tampuu
- ESTSCAPE OÜ Tegelik kasusaaja
- Haljastuskalkulaator OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/521698 · alates 15.04.2024 · kuni 01.01.2035
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 36. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 43,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 680 | 5 251 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 920 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 361 €
- Räpina Aianduskool · maksed 245 €
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 155 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20009125 / 9
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 20009125 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20009125 / 7
-
15.12.2017Muutmiskanne Ä 20009125 / 6
-
11.12.2017Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20009125 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20009125 / 4
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 20009125 / 3
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 20009125 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |